انعکاس اخبار و گزارشات هفته وحدت از سوی رسانه ها
+ پ -
انعکاس اخبار و گزارشات هفته وحدت از سوی رسانه ها
رئیس خانه مطبوعات استان تاکیدکرد:

انعکاس اخبار و گزارشات هفته وحدت از سوی رسانه ها

رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان اظهارداشت: رسانه های استان در راستای همگرایی و همدلی مسلمانان حرکت کرده و اخبار و گزارشات هفته وحدت را به خوبی پوشش دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ کامبیز حسین پور رئیس خانه مطبوعات استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، گفت: هفته وحدت، نمود وحدت کلمه و انسجام مسلمانان جهان است و با توجه به تاکیدات امام خامنه ای (حفظه الله) در راستای انسجام امت اسلامی جهان، وظیفه مطبوعات استان پرداختن به این امر و پررنگ نمودن اتحاد و انسجام شیعه و سنی می‌باشد.

رئیس خانه مطبوعات استان درباره ی حضور بسیاری از برادران اهل سنت در عرصه مطبوعات اظهار داشت: بسیاری از فعالان مطبوعاتی استان را برادران اهل تسنن تشکیل می‌دهند که همواره باعث افتخار مطبوعات بوده و در کنار سایرین با همدلی و وفاق به فعالیت مطبوعاتی خود می‌پردازند و در حرفه خود صاحب نظر هستند.

 

حسین پور با اشاره به اینکه دشمنان اسلام قصد دارند با ایجاد تفرقه بین مسلمانان ،فتنه انگیزی کنند، بیان کرد: صهیونسیت و ایادی آمریکا در سراسر جهان با بوجود آوردن گروههای تروریستی مانند داعش و … قصد ضربه زدن و مخدوش کردن چهره واقعی اسلام را دارند، اما بدانند که نه تنها مسلمانان جهان اقدامات این گروههای تروریستی را نفی می‌کنند بلکه پیروان سایر ادیان الهی در جهان نیز به خوبی جنایات این گروههای تروریستی را شناخته اند و تشخیص می‌دهند که دین اسلام محمدی دین رافت و انسان دوستی می‌باشد.

 

وی از تهاجم فرهنگی دشمن در سرزمین مسلمانان، نسبت به خطر انحراف در برخی رسانه ها هشدار داد و  گفت: اگر مطبوعات و رسانه ها بیانات امام خامنه ای (حفظه الله) را راهنمای راه خود قرار دهند، هرگز به بیراهه نرفته و در جنگ نرم پیروز میدان خواهند بود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff