انتقال پیام از طریق فیلم موثرترین روش آموزشی است
+ پ -
انتقال پیام از طریق فیلم موثرترین روش آموزشی است

معاون فرماندار بستک گفت: انتقال پیام از طریق فیلم بسیار موثرتر روش در تفهیم اهداف آموزشی است که از جایگاه بسیار مهم و تعیین‌کننده ای دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،محمد احمدی، معاون فرماندار بستک گفت: جشنواره فیلم رشد با هدف توسعه فرهنگ به کارگیری فیلم آموزشی در فرآیند برنامه درسی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی، تربیتی و آموزشی برگزار می شود.

 

وی بهره گیری از توانمندی های بالقوه موجود در آموزش و پرورش، ارتقای جایگاه فیلم های آموزشی و تربیتی از نظر کمی  و کیفی در سطح کشور، توجه به اهمیت فیلم های آموزشی و تربیتی و نقش آن در یادگیری دانش آموزان و تشویق هنرمندان برجسته ایران و سایر کشورها، به تهیه و ساخت فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی را از دیگر اهداف جشنواره فیلم عنوان نمود.
معاون فرماندار بستک بیان داشت: انتقال پیام از طریق فیلم بسیار موثرتر از سایر روش هاست که استفاده از رسانه‌های تصویری به‌ ویژه در قالب فیلم در تفهیم اهداف آموزشی جایگاه بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای دارد.
احمدی با بیان اینکه این جشنواره می‌تواند در شکوفایی استعدادهای هنری دانش‌آموزان موثر باشد افزود: آموزش از طریق نمایش فیلم به صورت علمی، مستند، تربیتی، داستانی کوتاه و بلند می تواند آثار خوبی در یادگیری دانش آموزان داشته باشد که به مراتب تأثیر آن بیشتر از بیان کلام است.
وی بیان داشت : با به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شاهد این بوده‌ایم که  برای جوانان در زمینه‌های علم و فناوری فرصت زیادی برای نشان دادن خود به وجود آمده است و این موضوع باعث شده تا جوانان در عرصه‌های مختلف، علاقه و هویت خود به ایران اسلامی را نمایان کنند.
معاون فرماندار بستک با اشاره به انتخابات آتی و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت و حضور پر شور و گسترده ملت ایران در این انتخابات افزود: امیدواریم که حضور و طلوع جوانان در تمامی سطوح و عرصه‌ها به وجود بیاید تا شاهد شکوفایی آن‌ها در عرصه سیاسی و سایر حوزه‌ها باشیم.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff