انتقاد یک رسانه باید سازنده باشد تا مدیران را در جهت رفع مشکل و شناسایی استعداد ها کمک نماید
+ پ -
انتقاد یک رسانه باید سازنده باشد تا مدیران را در جهت رفع مشکل و شناسایی استعداد ها کمک نماید

فرماندار ویژه میناب در جمع اصحاب رسانه شهرستان میناب گفت: تمامی انتقادهای اصحاب رسانه باید سازنده باشد و هر مدیری که بخواهد از انتقاد فرار کند مدیریتی ترسو قلمداد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب ضمن تقدیر از اصحاب رسانه میناب ماموریت و رسالت یک خبرنگار را بیان حقایق با تمام ظرفیت ها و شایستگی های یک منطقه برشمرد و گفت: از سیاه نمایی های کذب در یک جامعه برهیز شود.

 

 

معاون استاندار هرمزگان افزود: از آنجایی که  پخش و انتشار مطالب در فضای مجازی می تواند نابهنجاری های یک جامعه را به هنجار و سازنده تبدیل کند از طرفی با سیاه نمایی و انتشار مطالب کذب می تواند چهره یک منطقه را زشت جلوه دهد لذا باید در انتشار اخبار مدیریتی قوی صورت پذیرد.

 

 

نخعی اظهار کرد: انتقاد یک رسانه باید سازنده باشد و مدیران را در جهت رفع مشکل و شناسایی استعداد ها و پتانسیل ها برایند لذا مدیری که بخواهد از مطالبه گری یک رسانه فرار کند مدیرتی ترسو می باشد.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب گفت: اخبار باید در مسیر توحیدی و معاد باشد و از انتقاد بی رحمانه و بدور از انصاف باوردهای مردم را تخریب می کند.

 

 

وی خاطر نشان کرد: برخی از افراد با انتشار مطالب واهی و نقد استاندار هرمزگان در فضای مجازی بر آمده اند که این یک عقده گشایی با دولت است و سعی در تخریب هرم اصلی مدیریتی استان هرمزگان را دارند لذا  خبرنگار باید رسالت اصلی در چهارچوب قانون انتشار خبر رعایت کند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff