انتقاد و گلایه مندیها بعلت دلسوزی و ارائه خدمات بیشتر به مردم است
+ پ -
انتقاد و  گلایه مندیها بعلت دلسوزی و ارائه خدمات بیشتر به مردم است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: جایگاه امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه اسلامی جزء یکی از ضروریات و ارزشمندترین رکن های جامعه باشد برای اینکه در جامعه اسلامی که امر به معروف و نهی از منکر درست عملی و فراگیر شود نقش عمده ای در رفع و حل مسائل و مشکلات و معضلات فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی در پی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجه الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: مشارکت پرشور و حداکثری مردم را یکی از اهداف مهم و تاثیر گذار همه انتخابات در کشور دانست و عمل به قانون و قانون مداری را مسئله مهم برای همه کاندیداها در انتخابات برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: وظیفه همه دولتمردان و مسئولین نظام است تا ضمن احترام و رعایت قانون به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای خدمت به جامعه و مردم و دفاع از همه حق و حقوق مردم و پایبندی به ارزش ها و آرمان های پرتلاش و استوار باشند.
حجه الاسلام و المسلمین صفایی حائری با بیان اینکه بیش از ۸ سال از عمر شهرستان شدن سیریک می گذرد و مردم شهرستان برای انجام بسیاری از کارهای خود علی رغم شهرستان شدن متحمل هزینه های سنگین مالی و زمان از عدم ارائه خدمات و توجه مسئولین استانی به شهرستان سیریک گلایه و ناراضی می باشند اظهار داشت: متاسفانه علی رغم اینکه بارها مردم و ما از مسئولین استانی و استاندار هرمزگان جهت استقرار ادارات کار تعاون و رفاه اجتماعی ، ثبت اسناد ، ثبت احوال ، هواشناسی، اوقاف ، فنی و حرفه ای ،و دادگستری درخواست داشتیم هنوز این کمبود ها و نواقصات برای ارائه خدمات به مردم در بی توجه ای و بی دبیری مانده و کسی پاسخگوی مردم شهرستان نیست اعنتقاد کرد.
امام جمعه سیریک ابراز داشت: همدلی می‌توان به بسیاری از بدبینی‌ها و سوء تفاهمات پایان ببخشد و رغبت به همکاری و تعاون در جامعه افزایش داد برای اینکه تقویت وحدت و همبستگی درون جامعه و پاسداری از منافع و اقتدار ملی در سایه همدلی و ارائه خدمات به مردم امکان پذیر دانست. شد:
صفایی حائری ضمن تبریک مسئله برجام به دولت و ملت قهرمان ایران اسلامی و مقام معظم رهبری اذعان داشت: همه باید با بهره مندی از فرمایشان رهبر انقلاب در باره برجام و تاکیدات و توصیه های ایشان بویژه درباره اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و خروج اقتصادکشور از اتکاء به نفت و هوشیاری در مقابل دشمنان را مسئله ای مهم و حساس برشمرد.
وی ضمن تشکر از دریا دلان نیروی دریائی سپاه در دستگیری نیروهای امریکایی در آب های سرزمینی کشور بیان کرد: دستگیری سربازان امریکائی را در آب های کشورمان بوسیله دلاورمردان نیروی دریادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوعی نشان از اقتدار و عظمت و استواری دفاعی کشور در مقابل دشمنان دانست.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff