انتقاد شدید مدیر کل ارشاد هرمزگان به شهردار میناب
+ پ -
انتقاد شدید مدیر کل ارشاد هرمزگان به شهردار میناب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به شهردار و فرمانداری ویژه شهرستان میناب در خصوص عدم انجام تعهدات خود نسبت به هنرمندان مینابی انتقاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، علیرضا درویش نژاد مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر طنز ققنوس، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان برگزاری جشنواره گفت: هنر نمایش می تواند آدمها را به سوی کمال ببرد به دلیل اینکه هم احساس و عاطفه را دارد و هم اندیشه ، و این نقش هنر نمایش است .

 

وی افزود: با بیان اینکه ما باید از تئاتر طنز بهره های علمی و فلسفی بگیریم و بر همین اساس برای حمایت از زیرساخت های هنری استان، با همه شهرداران تفاهمنامه ایی امضا کردیم تا پلاتو نمایش در تمام شهرها احداث شود.

 

علیرضا دویش نژاد یادآور شد: در شهریور ماه سال گذشته تفاهمنامه ایی بین اداره ارشاد ، فرمانداری ویژه و شهردار میناب مبنی بر ساخت چهار پلاتو نمایش در شهرستان میناب امضا شد و مقرر گشت تا اسفندماه سال ۹۴ حداقل دو پلاتو احداث شود که متاسفانه انجام نشده است.

 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد بیان کرد: بنابراین به شهردار میناب اخطار و به فرماندار اعلام می نمایم چنانچه این کار محقق نشود و اگر کسی بخواهد حقوق هنرمندان مینابی را رعایت نکند به صورت جدی برخورد می کنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: مگر میناب با توانایی و پتانسیلی که دارد از بخشداری کوشکنار پارسیان ضعیف تر است که نتواند پلاتو نمایش بسازد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff