انتظار 25 ساله متقاضیان تلفن ثابت درجاسک/ محرومیت بزرگترین محله جاسک از دسترسی به اینترنت
+ پ -
انتظار ۲۵ ساله متقاضیان تلفن ثابت درجاسک/ محرومیت بزرگترین محله جاسک از دسترسی به اینترنت

مردم محله یکبنی شهرستان جاسک از نبود تلفن ثابت در این محله گله مند و چشم انتظار مسولین دولت تدبیر و امید هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ وهنر هرمزگان؛ مردم محله یکبنی شهرستان جاسک با گذشت ۲۵ سال از پرداخت حق انشعاب و ثبت نام اشتراک تلفن ثابت بدلیل بی توجهی مسولین همچنان در انتظار بسر می برند.

محمد قشمی یکی از اهالی محله یکبنی  شهرستان جاسک  با بیان اینکه ۲۵ سال از ثبت نام مردم محله یکبنی برای تلفن ثابت می گذرد ولی مخابرات جاسک به تعهد خود عمل نکرده است، گفت: مردم محله یکبنی جاسک از نبود تلفن ثابت در این محله گله مند و چشم انتظار مسولین دولت تدبیر و امید هستند که پس از گذشت ۲۵ سال از ثبت نام اشتراک تلفن ثابت بدلیل بی توجهی مسولین همچنان در انتظار بسر می برند.

 یکی دیگر از شهروندان یکبنی جاسک گفت: ما در تاریخ ۲۵ شهریور سال ۶۹ به طور جداگانه در دو فیش ۱۵۰ هزار ریالی در ۱۰ مرداد سال ۷۵ نیز ۴۰۰ هزار ریالی برای انشعاب تلفن به حساب مخابرات واریز کردیم مخابرات به تعهد خود عمل کند زیرا برای واگذاری تلفن از ما پول دریافت کرده است.

این شهروند محله یکبنی اظهار داشت :ما در شهر زندگی می کنیم و احتیاج به انیترنت داریم و ۲۵ سال پیش انشعاب خریدیم و برابر قانون مخابرات باید حق و حقوق ما را بدهد.

وی اضافه کرد : اکثریت مردم این محله دانشجو و کارمندند و دسترسی به اینترنت ندارند ،مردم محله یکبنی از مسئولین دولت تدبیر و امید خواستند هرچه سریعتر نسبت به واگذاری خط تلفن ثابت اقدام کنند.

وی با ابراز تاسف گفت : در حال حاضر در تمام روستاها تلفن و حتی اینترنت واگذار شده ولی مردم این محله که از بزرگترین محلات شهرستان جاسک می باشد از نداشتن تلفن ثابت رنج می برند.

این شهروند یکبنی ارتباطات امروز جزو لاینفک زندگی بشری دانست و خاطر نشان کرد : هر انسانی در هرنقطه دورافتاده ای هم که باشد، برای تامین نیازها و انجام امور خود تلفن و اینترنت را حق خود می داند که از آن بهره مند باشد.

قشمی بیان کرد : محله یکبنی با ۷۰۰خانوار یکی ازمحلات پرجمعیت شهرجاسک می باشد که دارای دو آموزشگاه ابتدایی پسرانه،دو آموزشگاه ابتدایی دخترانه دوآموزشگاه راهنمایی دخترانه،دو آموزشگاه راهنمایی پسرانه دو آموزشگاه دبیرستان دخترانه و یک پسرانه می باشد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff