انتظار 2 ساله ساکنین شهرک خلیج فارس میناب برای داشتن آب و برق
+ پ -
انتظار ۲ ساله ساکنین شهرک خلیج فارس میناب برای داشتن آب و برق

دهیار دهو-میناب اظهار کرد: ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو-میناب با گذشت ۲سال از سکونت در این شهرک بدون آب و برق زندگی خود را سپری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد اسلامی دهیار روستای دهو از توابع شهرستان میناب  در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: با گذشت ۸سال  از واگذاری زمینهای شهرک به متقاضیان در روستای دهو، بجز چند واحد مسکونی که مشکل برق آنان حل شده است بیشتر واحدها با گذشت ۲سال از سکونت مالکان در منازل خود و عبور خط لوله از درون شهرک، بدون انشعاب آب و برق زندگی می کنند.

وی افزود: نبود شبکه آب و برق در شهرک خلیج فارس روستای دهو مهمترین مشکل ساکنین این منطقه می باشد که اکنون نارضایتی و اعتراض مردم را در پی داشته است.

دهیار روستای دهو اظهار کرد: با پیگیریهای متعددی که در ماه گذشته از طریق استان انجام شد مشکل مالی اداره آب و فاضلاب روستایی  از دلایل عدم توسعه شبکه آب به شهرکها می باشد.

وی با اشاره به عدم وجود شبکه آب و برق با گذشت ۲ سال در شهرک خلیج فارس روستای دهو  گفت: امیدوارم مسئولان محترم تدبیری اتخاذ نموده و مشکل توسعه شبکه آب شهرکهای شهرستان میناب را برطرف نمایند.

وی خاطر نشان کرد: منازل شهرک خلیج فارس به دلیل نبود آب و برق خالی از سکنه شده که در صورت رفع مشکلات موجود شاهد رشد و توسعه روستای دهو خواهیم بود.

علی زاهدی یکی از ساکنین این شهرک پدیده روستاگریزی و روی آوردن روستائیان به شهرها را ناشی از عدم توجه مسئولین به مشکلات روستائیان عنوان کرد و گفت: مسئولین شهرستانی برای رفع این مشکل تدابیر جامع و هدفمندی اتخاذ کنند.

این شهروند اظهار کرد: رفع مشکل شبکه آب و برق این شهرک باعث رفع مشکل جوانان برای ساخت و سازهای بیشتر خواهد شد.

روستای دهو  با جمعیتی بالغ بر  ۴۰۰۰ نفر  در ۱۷کیلومتر  از مرکز شهرشتان میناب واقع شده است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff