انتخاب کاندیدای اصلح مهم‌ترین وظیفه مردم است
+ پ -
انتخاب کاندیدای اصلح مهم‌ترین وظیفه مردم است

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه گفت: کاندیداتورها باید اخلاق اسلامی و صداقت داشته باشند لذا انتخاب افراد دلسوز و پایبند به نظام جمهوری اسلامی امری ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ محمدصدیق بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان معیارهای انتخابات سالم اظهار داشت: کاندیداها باید اخلاق اسلامی و صداقت داشته باشند  و معیارهای مناسب انتخابات را در نظر بگیرند لذا نباید علیه رقبا اقدامتی بر خلاف شئون و مقررات انجام دهند اگر کسی چنین عملی را مرتکب شوند مردم می‌توانند علیه آنان موضع بگیرند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه وعده‌های کاندیداتورها به منزله گواهی است پس باید تبلیغات را به گونه‌ای انجام و به مردم قول مساعد دهند تا در این راستا مردم بتوانند کاندیداهایی که لیاقت بیشتری داشته و بهتر می‌توانند خدماتی را ارائه دهند، انتخاب نمایند.

 

بهجت افزود: با توجه به احراز صلاحیت‌ها عده‌ای از این وضعیت ناراحت بوده و درصدد ایجاد دوگانگی در بین مردم هستند لذا باید هوشیار باشیم که در بین داوطلبانی که هیئت اجرایی و شورای نظارت تایید کرده‌اند، افراد دلسوز نظام جمهوری اسلامی وجود دارند.

 

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه گفت: مردم باید کاندیداهایی صالح، بالیاقت و کسانی که به نظام جمهوری اسلامی پایبند هستند را تشخیص دهند زیرا با ورود چنین افرادی به مجلس منافع کشور حفظ شده و احساس مسئولیت بیشتری خواهند کرد.

 

بهجت با بیان اینکه دو انتخابات مهم نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری در پیش است، خاطرنشان کرد: مردم ایران مثل همیشه باید حضور و مشارکت حداکثری در صحنه انتخابات داشته باشند.

 

انتهای خبر/ژ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff