انتخاب فرد اصلح در انتخابات نقش موثری در سرنوشت کشور دارد
+ پ -
انتخاب فرد اصلح در انتخابات نقش موثری در سرنوشت کشور دارد

امام جمعه بندرچارک گفت: مهمترین وظیفه مردم در انتخابات انتخاب فرد اصلح و با صلاحیت واقعی است چراکه انتخاب فرد اصلح باعث می شود که انقلاب از آرمانها فاصله نگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز، حجت الاسلام و المسلمین، اصغر شاکری امام جمعه بندرچارک گفت: خانواده، مدرسه و محیط سه عامل تاثیرگذار در سعادت و شقاوت انسان است که خانواده و مادر سهم بسیار بالایی در امر سعادت انسان دارد.

وی با تقدیر از حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عنوان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را مایوس‌تر کرد و این حضور چند ده میلیونی ریشه های نظام را تحکیم و تقویت می کند.
امام جمعه بندرچارک با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در جمع پرسنل نیروی هوایی ارتش عنوان کرد:ارتش اگر بدون مردم باشد شکست تقدیر حتمی اوست چرا که که ارتش هم نیاز به مردم دارد.
شاکری افزود : اروپا با این همه صنعت و کبکبه، نعمت استقلال ندارد و هر چه آمریکا گفت ماننده نوکر حلقه به گوش باید اطاعت کند و حق تمرد ندارد.
وی در پایان به انتخابات دو مجلس فوق المهم اشاره کرد و بیان نمود: انتخاب فرد اصلح باعث می شود که انقلاب از آرمانها فاصله نگیرد و به فرمایش حضرت امام(ره): مجلس خوب همه چیز را خوب می کند و مجلس بد همه چیز را بد می کند.

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff