انتخابات 10 هزار دانش آموز سیریکی در 141 مدرسه آغاز شد
+ پ -
انتخابات ۱۰ هزار دانش آموز سیریکی در ۱۴۱ مدرسه آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: انتخابات شورای دانش آموزی شهرستان در ۱۴۱ مدرسه با حضور ۱۰ هزار دانش آموز برای انتخاب اعصای اصلی و علی البدل آغاز شد.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، محمد فولادی در آئین برگزاری انتخابات دانش آموزی در مدرسه فاطمه الزهراء(س) افزود: بعد از برگزاری انتخابات دانش آموزی در مدارس شهرستان تعداد ۶۴۲ نفر بعنوان اعضای اصلی و ۲۶۰ نفر بعنوان اعضای علی البدل برای یک سال انتخاب و فعالیت های علمی ، فرهنگی و آموزشی و مشارکتی خود را شروع می کنند.

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز داشت: شورای دانش آموزی یک تمرین اجتماعی در جهت حضور موثر در مشارکت‌های اجتماعی است که برای حضور دانش آموزان در عرصه انتخابات واقعی و مهم اثرگذارخواهند شد و رویدادهایی چون انتخابات دانش آموزی مسئولیت پذیری را افزایش می‌دهد.

 

 
فولادی یادآور شد: شوراها به عنوان بازوهای اصلی و عملیاتی مدیر مدرسه فعالیت می کنند و آنها فرصت بسیار مغتنمی هستند تا مدیر و معلمان مدرسه از این طریق بتواند دانش آموزان خود را وارد فعالیت‌های علمی ، فرهنگی و هنری و مشارکت های جمعی نمایند.

 

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک تصریح نمود: دانش آموزان به صورت کاملا اختیاری در این انتخابات شرکت می‌کنند و تمام فرایند انتخابات شوراهای دانش آموزی همانند انتخابات اصلی کشور است .

 
این مسئول اضافه کرد: مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه ،همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت و ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه برشمرد.

 

2 3 4 5 6 7 8 9

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff