انتخابات یک رکن اساسی برای نظام و انقلاب است
+ پ -
انتخابات یک رکن اساسی برای نظام و انقلاب است

فرماندار شهرستان سیریک گفت: همایش آموزشی توجیهی نمایندگان فرماندار شهرستان سیریک و اعضای هئیت اجرایی در راستای تبصره ۲ ماده ۶۳ آئین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس به منظور آشنایی بیشتر با آخرین اصلاحیات موارد قانون انتخابات برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در این همایش افزود: اهمیت برگزاری انتخابات در کشور امر بسیار مهم و سرنوشت ساز است و بخاطر میزان اهمیت و تاثیر گذاری آن است که دوستان و دشمنان همیشه چشمشان به برگزاری انتخابات کشورمان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ، ابراز داشت: یکی  از جنبه های اعتقادی که در سخنان امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها مورد تاکید است از جهت حمایت از انقلاب بر اساس باورهای دینی و اعتقادی می باشد که یکی از مسیرهای مهم حمایت از انقلاب حضور  گسترده مردم در صحنه انتخابات است.

فرماندار شهرستان سیریک ، اذعان داشت: اهمیت مشارکت سیاسی و اجتماعی مردم در انتخابات یک رکن اساسی برای نظام و انقلاب می باشد و ما بعنوان یک مسئول نظام وظیفه داریم فضای رقابتی و با نشاطی که در کشور بواسطه انتخابات ایجاد می شود در کمال آسایش و امنیت مدیریت نمائیم.

مبارکی با بیان اینکه کسانی که در شعبه های اخذ رای حضور دارند باید کار را براساس رعایت قانون ، احترام ، تعامل و هماهنگی آغاز و  مدیریت کنند ؛ افزود:  نمایندگان فرماندار نیز مسائل را در چارچوب قانون و  فضای همدلی ، برادرانه و با تعامل دوسویه با هیات های اجرایی و نظارت  پیگیری و مدیریت کنند.

فرماندار شهرستان سیریک با تاکید بر ضرورت آگاهی نمایندگان فرماندار در حوزه ها با قانون انتخابات ، اظهار داشت : نماینده فرماندار در انتخابات شهرستان الحمدالله  افراد متدین ، آگاه ، و توانمند و شاغل در دستگاه‌های دولتی می باشند که  دارای تجربه‌های کافی و آشنا به برگزاری انتخابات  می باشندکه این امر به برگزاری هر چه بهتر انتخابات کمک شایانی خواهند کرد.

مبارکی یادآور شد: برگزاری انتخابات باید با صبر ، حوصله و  مدیریت همراه باشد و هماهنگی در شعب اخذ رأی بر عهده نماینده فرماندار است و اگر احیانا هر مشکلی پیش بیاید به نماینده فرماندار ارجاع شود تا با طمأنینه و تدبیر  و عقلانیت عمل و از برخورد احساسی و عجولانه جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: بی‌طرفی و رعایت قانون از سوی نمایندگان فرماندار قطعا موجب قوت قلب و دل‌گرمی آحاد  مردم و احزاب و گروهها  از سلامت برگزاری انتخابات می شود و  همه تلاش ستاد انتخابات شهرستان سیریک و هیئت‌های اجرایی و نظارت این است که با پرهیز از اعمال سلیقه‌های شخصی و گروهی شرایط برگزاری انتخابات به‌گونه‌ای باشد که ضمن رعایت بی طرفی حضور حداکثری و  پرشکوه مردمی را بوجود آورد.

در شهرستان سیریک تعداد ۴۸ صندوق شعب اخذ رای  ثابت و سیار شهری و روستایی و حدود ۸۰۰ نفر عوامل اجرایی ( بازرس ، اعضای شعب ، کاربر ، محافظ و راننده)  برای برگزاری انتخابات درنظر گرفته شده  است .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff