انتخابات هرمزگان از نظر اجرایی بی نقص ترین انتخابات بوده است
+ پ -
انتخابات هرمزگان از نظر اجرایی بی نقص ترین انتخابات بوده است

رئیس ستاد انتخاباتی استان از برگزاری سالم و بی نقص اجرای انتخابات در استان هرمزگان خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اکرمی ریاست ستاد انتخاباتی استان هرمزگان ضمن عرض سلام و تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و تشکر از مردم هرمزگان برای همکاری در برگزاری یک انتخابات خوب و قانونمند عنوان کرد: از اواسط سال ۹۴ عملا به دستور استاندار هرمزگان فرآیند کار برای برگزاری انتخابات آغاز شد، فعالیت ها بر اساس برنامه ریزی ها آغاز و همکاران فعالیت بسیار سنگینی را بر عهده گرفتند که یک انتخابات سالم، قانونمند و پرشور در بین مردم هرمزگان انجام شود لذا برای تمام افراد دست اندرکاران انتخاباتی آموزش گذاشته شد و کسانی که در این بخش مسئولیتی برعهده داشتند آموزش های لازم را دیدند.

وی ادامه داد: انتخابات این دو دهه از همه نظر، یک انتخابات منحصر به فرد، هم از نظر قانونمندی و هم از نظر سیاست لذا در مرحله ی اول در مرکز استان هیچ گونه شکایتی نداشتیم و این کاملا هویدا است که انتخابات قانونمندی برگزار شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۲۰ هزار نفر دست اندرکار انتخابات بودند و کوچیکترین خدشه ای به روند انتخابات وارد نشد، حتی یک رای هم جا به جا نشد و این واضح است که چقدر سرافرازانه انتخابات برگزار شده است.

اکرمی افزود: مرحله ی دوم در غرب استان هرمزگان در تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال جاری برگزار شد. مجددا کار آموزش شعب و دست اندرکاران انجام شد. مکاتبات و سمینارهایی برای فرمانداران و بخشداران تدارک دیده شد حتی از فرمانداران و بخشداران خواستار رفت و آمد کمتری شدیم.

رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد: تعامل حتی فراتر از قانون با عزیزان و همکاران در شهرستان و استان بود و چندین جلسه برای ستاد انتخاباتی برگزار شد.

وی گفت: برگزاری انتخابات دو بال دارد: یک بال ستاد اجرایی و بال دیگر ستاد نظارتی هستند. رئیس ستاد انتخاباتی و حوزه ها در انتخابات غرب از یک روز قبل حضور داشتند. همه اعضای شورای تأمین متفق القول روند برگزاری انتخابات را روندی سالم، قانونمند و بدون هر مشکل برگزار کردند.

و در آخر اکرمی افزود: صحت انتخابات بندرلنگه توسط شورای نگهبان تایید نشده است. ما هم در وهله ی اول به صورت شفاهی و بعد به صورت کتبا متوجه شدیم. استانداری و ستاد انتخاباتی هیچ گونه دخالتی نمی توانند بکنند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff