انتخابات شورای دانش‌آموزی در مدارس بندرلنگه برگزار شد
+ پ -
انتخابات شورای دانش‌آموزی در مدارس بندرلنگه برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، انتخابات شورای دانش‌آموزی روز سه‌شنبه در تمامی مدارس شهرستان بندرلنگه برگزار شد. …

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز همزمان با سراسر کشور ،انتخابات دانش آموزی در مدارس شهرستان بندرلنگه،با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان ،در مدرسه دخترانه فاطمیه این شهر برگزار شد.

این مراسم ابتدا با برنامه ریزی حوزه پرورشی مدیریت آموزش و پرورش و آموزشگاه فاطمیه با استقبال دانش آموزان سازمان دانش آموزی از مسئولین همراه بود، سرآغاز شروع انتخابات،تلاوت آیات کلام الله مجید بصورت همگانی و برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران همراه با سرود ملی بود.

در ادامه غلام شهبازی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه در این مراسم شوراهای دانش‌آموزی را نمایندگان دانش آموزان در مدرسه دانست و افزود: برگزیدگان این شورا در مسائل فرهنگی، پرورشی و آموزشی به مدیران و معلمان مشورت خواهند داد.

وی گفت: شورای دانش‌آموزی از ارکان مؤثر مدرسه و زمینه‌ساز حضور مسئولیت‌پذیری در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.

باقری افزود: انتخابات شورای دانش‌آموزی نوعی تمرین دموکراسی است و ما مسئولان وظیفه داریم که آموزش‌های سالم دموکراسی را به دانش آموزان نشان دهیم.

وی اضافه کرد: مسئولیت‌پذیری، مشورت، تصمیم‌گیری و ایجاد روحیه اعتمادبه‌نفس در دانش آموزان از اهم اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است.

 

در پایان دانش آموزان در قالب برنامه های مدون و مشخص،اقدام به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی مدرسه کردند.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff