انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه‌، بستک و پارسیان باطل شد/ رئیس ستاد انتخابات هرمزگان: هنوز به صورت رسما ابطال انتخابات حوزه انتخابیه بندر لنگه اعلام نشده است
+ پ -
انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه‌، بستک و پارسیان باطل شد/ رئیس ستاد انتخابات هرمزگان: هنوز به صورت رسما ابطال انتخابات حوزه انتخابیه بندر لنگه اعلام نشده است

با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات حوزه انتخابیه بندر لنگه به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان در استان هرمزگان با مشارکت ۶۷درصدی مردم در سه حوزه مرکز، بندر لنگه و میناب همراه بود که نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه‌ به دور دوم کشاند.

براین اساس حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان آقایان احمد جباری و خالد زمزم نژاد به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
خالد زمزم نژاد از جناح اصلاح طلبان و احمد جباری از جناح اصولگریان در دوره دوم انتخابات به رقابت پرداختند. بنا برآنچه که اعلام شد در این مرحله از مجموع ۱۰۰ هزار و ۸۲۹ رای ماخوذه در حوزه انتخابیه یندرلنگه ، پارسیان و بستک خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۷۵۹ رای به عنوان نماینده منتخب مردم انتخاب شد اما با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات این حوزه انتخابیه، به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.
بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هرمز ، با اشاره به ابطال انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان اظهار کرد: هنوز به صورت رسمی ابطال انتخابات حوزه بندر لنگه ، بستک و پارسیان به استانداری اعلام نشده است.
اسماعیل پاسالار رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه نیز گفت: با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات، به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.
وی افزود : در زمانی که شورای نگهبان انتخابات این حوزه را تایید نکرده و باطل اعلام کند، انتخابات به میان دوره ای خواهد رفت.
رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه در ادامه اضافه کرد: در این هنگام حوزه غرب هرمزگان نماینده ای در مجلس نخواهد داشت و باید مردم تا اعلام رسمی برگزاری انتخابات میان دوره ای صبر نمایند تا مجددا انتخابات برگزار شود که به احتمال زیاد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در سال۹۶ برگزار خواهد شد.
خبر تکمیلی متعاقبا اعلام می شود…
انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff