تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 410424
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۱| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان:

نامزدهای انتخاباتی با خوی اشرافی گری توان محرومیت زدایی ندارد/ سند ۲۰۳۰ نوعی کاپیتولاسیون فرهنگی است/ عده ای برای رای جمع کردن شعار ضد انقلاب می دهند

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از هدایت گری های رهبری در انتخابات است، ادامه داد: نامزدی انتخاباتی که زندگی اشرافی دارند، توان محرومیت زدایی ندارند چرا که مفهوم محرومیت را نمی دانند.

نامزدهای انتخاباتی با خوی اشرافی گری توان محرومیت زدایی ندارد/ سند ۲۰۳۰ نوعی کاپیتولاسیون فرهنگی است/ عده ای برای رای جمع کردن شعار ضد انقلاب می دهند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ آیت الله سید روح الله صدرالساداتی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه انتخابات بزرگترین میدان مبارزه ماست، گفت: با توجه به اینکه دریک میدان جنگ حساس، تاریخ ساز و سرنوشت ساز فرمانده آن جنگ کنار نمی کشد در زمان انتخابات نیز فرمانده برنامه مشخص،  مدون و تدبیر ویژه ای را برای اداره این جنگ دارند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به هدایتگری و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در انتخابات پیش رو اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در آستانه انتخابات شخصا و صراحتا وارد میدان شدند و  ابتدا طرح آشتی ملی که در راستای توطئه و آماده سازی برای فتنه انگیزی در همین عرصه آماده شده بود را از ریشه نابود کردند.

صدرالساداتی بیان کرد:جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی سفره ای است که برای همه پهن شده از این رو کسانی که می خواهند مبارزه کنند،این ماموریت آغاز شده و عرصه نبرد برای ما باز است.

وی با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه سایه جنگ را حضور شما ملت از سر کشور  برداشته و برخواهد داشت، افزود:  اینکه بعضی می گویند ما سایه جنگ را برداشتیم خلاف واقع است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی در جامعه تاکید کرد:  نامزدهای انتخاباتی در شعارها ، برنامه هاو در عملکرد خود، اقشار مستضعف را در اولویت قرار دهند و برای آنها برنامه داشته باشند بنابراین به کسی رای دهید که به دنبال محرومیت زدایی و به اقشار ضعیف توجه می کند و ببنیم  کدام یک از این نامزدها برنامه بهتری برای محرومیت زدایی دارد.

 کسی که خوی اشرافی گری دارد توان محرومیت زدایی ندارد

وی افزود: یکی از نامزدهای انتخاباتی در گفتگوهای خبری اینقدر بی توجه بود که حتی لفظی برای بیان نداشت لذا بی توجهی جز ذات مدیریت وی شده که توان صحبت در مورد محرومین نداشت یکی از مقدمات محرومیت زدایی هم سفره بودن با محرومان و فهیمدن درد آنهاست اینکه افتضاح است  کسی که هزینه غذا و محله زندگیاش با هزاران نفر برابری می کند آیا می تواند محرومیت زدایی کند؟

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از هدایت گری های رهبری در انتخابات است، ادامه داد: نامزدی انتخاباتی که زندگی اشرافی دارند، توان محرومیت زدایی ندارند چرا که مفهوم محرومیت را نمی دانند.

صدرالساداتی با اشاره به اینکه رهبری در جمع کارگران فرمودند “اوقات تلخی های زیادی با مسئولین دارم”، تصریح کرد:  یک رهبر الهی سعه صدر زیادی  دارد و این طور نیست که با یک حرکت کوچکی غضبناک شود اوقات تلخی وقتی است که هزار بار یک نکته را تذکر بدهند و از راههای مختلف وارد شوند اما با عناد، سرپیچی و مخالفت روبرو شوند  آنجاست که می گویند من اوقات تلخی دارم و روی سخنش با ماست یعنی به کسی رای بدهید که باعث اوقات تلخی نشود.

سند ۲۰۳۰ فاجعه عظیم در تاریخ انقلاب اسلامی است

وی با تاکید بر اینکه سند ۲۰۳۰ فاجعه عظیم در تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: رهبر انقلاب درست در مدت زمان دوهفته ای که به انتخابات باقی مانده است ماهیت این سند را برای همگان آشکار کردند.

صدرالساداتی یادآور شد: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون شهدایی است که در برابر دشمنان ایستادگی کردند و مستکبرین عالم را به زانو در آورده است از این رو دولت که وظیفه حفاظت از ارزش های انقلاب دارد، سندی را امضا کرده که یک نوع کاپیتولاسیون فرهنگی محسوب می شود.

وی ادامه داد: امضا مخفیانه چنین سندی بدین معنای است که می داند این کار غلط است و بصورت پنهانی بدون اینکه با کسی درمیان گذاشته شود، چنین فاجعه عظیمی را ایجاد می کند و تا زمانی که رهبر انقلاب آن را بیان نکردند هیچ یک از علما، دانشمندان، اساتید و صاحبان سخن موضع نگرفتند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان  افزود: سند ۲۰۳۰ فضایی برای آرایش جنگی انتخابات بود که رهبر ما باعث شدند یک انفجاری نسبت به این حادثه  رخ دهد و البته ناگفته نماند در ارتباط با این سند اقداماتی انجام شد اما آن چیزی که باید راه می افتاد و شرابط انتخابات را رقم می زد، نبود.

 دانشگاه پیشرو در روشنگری است

صدرالساداتی با اشاره به نقش دانشگاهها در روشنگری اظهار کرد: دانشگاه پیشرو در روشنگری است و دانشجویان ما در دفاع از انقلاب پیش رو هستند لذا در زمان کنونی وظیفه سنگینی برعهده دانشجویان است که باید در تمامی نقاط شهر و روستاها به روشنگری بپردازند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مناظره های انتخاباتی کاندیدها بیان کرد: در مناظره ها و صحبت های نامزدها می بینیم چه کسی بیشتر اتکا به خارج و سرمایه گذاری خارجی  دارد، چه کسی به داخل اتکا دارد و چه کسی چندسال است که شعار اتکا به توان داخلی را زیر پا می گذارد.

وی افزود: برخی از نامزدهای ریاست جمهوریکه باید پایبند به قانون باشند و  قوا را به رسمیت می شناسد و می خواهد در میدان مبارزه همسو با دشمنان نقش آفرینی ویژه داشته باشد این در حالی است که تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی با رویه این کاندیدها که تنها شعار سر می دهند، متفاوت است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: افرادی که اقتصاد مقاومتی و مبنی بر تولید داخلی را قبول ندارد  چه طوری تواند رئیس یک دولت باشد،مگر گه می شود کسی بخواهد رئیس قوه مجریه باشد ولی قوه قضایه را به رسمیت نشناسد و احکام آن را ظالمانه بداند.

صدرالساداتی با تاکید بر اینکه کدهای بدی به خارج مخابره می شود، ادامه داد: چگونه ممکن است رئیس جمهور این کشور به نیروهای دفاعی کشور و  نیروهایی مانند سپاه و بسیج که می خواهند کشور را از مداخله نظامی حفظ کنند ،حمله کند و  بگوبد چرا شعار ضد استکباری روی موشک می نویسید؛ از عجایب است کسی برای رای جمع کردن شعار ضد انقلاب بدهد.

وی  با بیان اینکه ۷۰درصد ضربه ای که متوجه ما می شود از ناحیه داخلی است، خاطرنشان کرد: بصیر ،تیز بین و گوش به فرمان امام خودباشیم و با استعانت از هدایتگری های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و بدور از احساس ناامیدی انقلابی عمل کنید تا نتیجه بگیرید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=410424
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,736 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی