انباشته شدن زباله هاي شهري معضل شهر بستك
+ پ -
انباشته شدن زباله های شهری معضل شهر بستک

مدتی است که در شهر بستک با صحنه بد تجمع زباله ها مواجه بودیم که امید می رود با تصمیمات جدید شهرداری دیگر در شهر شاهد چنین صحنه های نباشیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، دیدن صحنه انباشته شدن زباله در هر جایی جای برای همه ناخوشایند بخصوص اگر این صحنه جلوی در خانه ما باشد .

 

مهندس محمد جلالی شهردار بستک طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه گفت : با توجه به افزایش حجم و مقدار زباله های تولیدی و افزایش سرانه تولید زباله شهروندان به میزان ۸/۱ کیلوگرم در ماه به ازای هر نفر و کمبود ماشین آلات حمل مکانیزه زباله ، کامیون مزبور با مبلغ ۸۸۰ میلیون ریال از محل منابع مالی شهرداری در سال جاری خریداری و به ناوگان جمع آوری و حمل مکانیزه زباله شهر اضافه گردید تا نواقص موجود در بحث جمع آوری زباله مرتفع گردد.

 

 

 

IMG-20150711-WA0014

 

 

وی اظهار داشت شهرداری بستک میزان ۱۸ تن زباله را در هر شبانه روز جمع آوری نموده و به محل سایت بازیافت واقع در کیلومتر ۵ جاده قدیم بستک – جناح حمل و منتقل نموده و در سایت بازیافت عملیات جداسازی زباله های قابل بازیافت و دفن زباله های قابل تجزیه صورت می گیرد.

 

وی تاکید کردند : پیش از این جمع آوری و حمل زباله های شهر از طریق سه دستگاه حمل مکانیزه انجام می گرفت که پاسخگوی نیاز شهر بستک نبود .

 

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff