امواج دریا خانه های روستایی را تخریب کرده است
+ پ -
امواج دریا خانه های روستایی را تخریب کرده است
رئیس شورای اسلامی مغدان پارسیان :

امواج دریا خانه های روستایی را تخریب کرده است

رئیس شورای اسلامی روستای مغدان با ابراز نگرانی از پیشروی آب دریا در اطراف روستاها گفت : بسیاری از خانه‌ها توسط امواج دریا در حال تخریب است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، عیسی دیو سار رئیس شورای اسلامی روستای مغدان در گفتگو با پارسیان خبر گفت: با گذشت چندین سال انگار سطح آب خلیج فارس کمی بالاتر آمده و خطر تخریب خانه‌های مردم در آینده‌ای نزدیک توسط موج‌های فصلی این روستا را تهدید می‌کند.

 

وی اضافه کرد: روستای مغدان به عنوان روستای ساحلی در انتظار توجه مسئولین است و امیدواریم قبل از جدی شدن تهدید تمهیداتی برای مقابله با این پدیده اندیشیده شود.

 

رئیس شورای اسلامی روستای مغدان خاطر نشان کرد: بی توجهی به برخی روستاهای شرقی مغدان باعث شده امروز بسیاری از خانه‌ها توسط امواج دریا در حال تخریب است و اگر امروز فکری برای این مسأله نشود در آینده و با پیشروی دریا کار چندانی نمی‌توان کرد.

 

IMG-20150701-WA0019

 

دیو سار گفت : راه‌های زیادی برای مقابله با این پدیده وجود دارد که یکی از مهمترین آنها ایجاد موج شکن است و نمونه آن را در خط ساحلی بندرعباس مشاهده می‌کنیم که مانع از ورود آب به داخل شهر می‌شود.

 

رئیس شورای اسلامی روستای مغدان در پایان گفت: تا کنون مسئولین از این پدیده دیدن کردند و لزوم مقابله با این پدیده را گوشزد کرده‌اند اما در عمل چیزی مشاهده نشده است که امیدواریم دغدغه مردم و مسئولین به عینیت تبدیل شود.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff