امنیت کشور حاصل خون شهدا و رهنمودهای رهبری است/گزینه های روی میز آمریکا شبیه جوک است
+ پ -
امنیت کشور حاصل خون شهدا و رهنمودهای رهبری است/گزینه های روی میز آمریکا شبیه جوک است

فرمانده سپاه استان هرمزگان گفت: امنیت امروز کشور را در دو فاکتور مهم می توان خلاصه کرد ،خون شهدا و بیانات مقام معظم رهبری که هیچ گاه این دو فاکتور را نباید فراموش کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان درجلسه شورای اداراری شهرستان حاجی آباد ضمن تسلیت شهادت سردار حاج حسین همدانی کسی که قبل از شروع دفاع مقدس آن روز که دمکرات و کمنه تبل جنگ را می زدند ایشان از همان زمان که استارت جنگ خورد ایشان ایستادند و دفاع کردند و مایه عزت و سربلندی برای کشورمان شدند، خون این شهید باعث اقتدار نظام است.

 

 

سردار ترابی در ادامه بیان داشت: هماهنگی و همدلی که شعار امسال ماست در شهرستان حاجی آباد به وضوح می شود اگر شاخص های امینیتی شهرستان حاجی آباد خوب است این نشان دهنده همدلی مسئولین شهرستان است.

 

 

ترابی در ادامه اظهار کرد: امنیت امروز کشور را در دو فاکتور مهم می توان خلاصه کرد خون شهدا و بیانات مقام معظم رهبری که هیچ گاه این دو فاکتور را نباید فراموش کنیم.

 

 

وی در ادامه افزود: امروز نیروهای مسلح و بسیج ما دیگر مثل سال ۵۹ منتظر ورود تانک های دشمن از پل خرمشهر نیستند که بعد از ۳۴ روز خرمشهر ما تبدیل به خونین شهر بشود قطعا امروز اون وقایع دیگر تکرار نخواهد شد و نیروهای نظامی انتظامی و سپاه و مردم خوب در غالب بسیج به کسی اجازه نزدیک شدن به مرزهای عزیز کشور را نخواهند و نمونه بارزش شهادت همین سردار شهید همدانی بزرگوار همدانی است که در حومه شهر حلب به شهادت رسید.

 

 

 

وی در ادامه گفت: نیروهای مسلح ما هم پیمان با رهبری کل قوا شدند، اسم مجموعه ما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و هرجا نیاز باشد که فرزندان حضور داشته باشند خودش مثل شهید همدانی قطعا” انجا بر سر دشمن فرود خواهد آمد.

 

 

سردار ترابی در ادامه با اشاره به حادثه دلخراش منا افزود: در هفته گذشته شاهد جسارت آل سعود به حجاج عزیز کشورمان بودیم که حتی ویزا به وزیر ما هم ندادند که به انجا بروند اما فرماندهی کل قوا با یک جمله در میدان صبحگاه آماده باش داد نه شیفور جنگ داد نه نیروی نظامی گسیل داد ما با اقتدار تمام همه حواسشان جمع شد تا قبل از صحبت های حضرت آقا چه جسارت هایی که به حجاج ما نمیشد ولی بعد از سخنان مقام معظم رهبری عذر خواهی کردند و این یک ذره کوچکی از اقتدار ماست.

 

 

ترابی یاد آور شد: امروز گزینه نظامی آمریکا برای کشور ما تبدیل به یک جوک شده است گزینه ای که گاهی روی میز و گاهی زیر میز و هیچ وقت هم نتوانستند ان را عملی بکنند زیرا ما خیلی از رزمایش هایی که برایمان فراهم کردند را با سربلندی انجام داده ایم و هشت سال جنگ برای ما یک رزمایش جهت امادگی بود.

 

 

وی در پایان افزود: مجموعه سپاه امام سجاد (ع) ما همه خودمان را خادمین بسیج در کل استان و شهرستان حاجی آباد هستیم و بسیج متعلق به همه است هر کس که ولایت فقیه ،پرچم مقدس را قبول داشته باشد از نظر ما یک بسیجی است و درب سپاه و بر روی همه مردم باز است.

 

 

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: ما دو خواسته از مجموعه سپاه داریم انهم ایجاد اردوگاه تربیتی ورزشی است و دیگری در بحث مسائل فرهنگی در شهرستان و در زمینه مسائل امنیتی سپاه با ما همکاری داشته باشد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff