امنیت کامل در مرزها برای زوار برقرار است/ لزوم توجه مسئولان استان به زیرساخت‌های مهران
+ پ -
امنیت کامل در مرزها برای زوار برقرار است/ لزوم توجه مسئولان استان به زیرساخت‌های مهران

سردار سلامی گفت: با تلاش های نهادهای امنیتی، انتظامی و سپاه اشراف اطلاعاتی خوب و کافی در مرز وجود داشته و امنیت برای زائران در کل کشور برقرار است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛جانشین ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مرز مهران را امن دانست و گفت: الحمدالله با تلاش های نهادهای امنیتی، انتظامی و سپاه اشراف اطلاعاتی خوب و کافی در مرز وجود داشته و امنیت برای زائران در کل کشور برقرار است.

وی اظهار کرد: براساس گزارشات دریافتی در آنسوی مرز در کشور عراق نیز مشکل خاصی وجود نداشته و تسلط اطلاعاتی کافی وجود دارد.

جانشین ستاد کل سپاه افزود: همه مجموعه ها در تلاش هستند تا ضمن ایجاد امنیت لازم تکریم و احترام زوار آنگونه که شایسته آنها بوده ایجاد شود.

سردار سلامی با شاره به خدمات انجام گرفته در مرز مهران تصریح کرد: سپاه با تمام توان در حال خدمات رسانی به زوار بوده و در مرز مهران با ایجاد اردوگاهی شش هزار نفری، بیمارستان صحرایی و همچنین تدارک صدها دستگاه خودرو ترابری در هر لحظه از شبانه روز برای آسودگی این عزیزان تلاش می کند.

وی در خصوص امکانات زیر ساختی مهران اظهار داشت: ازدحام و استقبال چشمگیر مردم به گونه ای بوده که روند خدمت رسانی را با مشکل مواجه کرده و البته همه در تلاشند این مشکلات به حداقل ممکن برسد.

جانشین ستاد کل سپاه افزود: موضوع زوار در مهران یک پدیده دائمی و همیشگی بوده و می طلب که مسئولان استان برای ایجاد زیرساخت های لازم تلاش نمایند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff