امنیت و آسایش جامعه حاصل تلاش مجموعه پرسنل نظامی است
+ پ -
امنیت و آسایش جامعه حاصل تلاش مجموعه پرسنل نظامی است

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : امنیت و آسایش امروزمان حاصل تلاش مجموعه پرسنل نظامی و انتظامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ،  مهدی سالاری در جمع پرسنل نیروی انتظامی ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت:در حالی که دورتا دور کشور ما را نا امنی و جنگ فرا گرفته ما در امنیت و آسایش کامل به سر می بریم و این نعمت ارزشمند حاصل تلاش و همت جان برکفان پرسنل نظامی و انتظامی می باشد.

 
مهدی سالاری  افزود : در حالی که دورتا دور کشور ما را نا امنی و جنگ فرا گرفته ما در امنیت و آسایش کامل به سر می بریم و این نعمت ارزشمند حاصل تلاش و همت جان برکفان پرسنل نظامی و انتظامی می باشد.

 

وی بیان داشت : همکاری و تعامل خوب نیروی انتظامی این شهرستان با آموزش و پرورش ستودنیست.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش یادآور شد : هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی را فراهم نموده تا از این قشر زحمتکش و ایثارگر تقدیر نمائیم .

 

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد نیز ضمن تقدیر از فعالیت های خوب آموزش و پرورش در خصوص گرامیداشت هفته ناجا گفت : فعالیت های آموزشی و بخصوص پرورشی آموزش و پرورش است که کاهش جرائم را به دنبال داشته است.

 

سرهنگ قسام اظهارداشت : پرسنل مقتدر نیروی انتظامی شهرستان حاجی آباد همچون گذشته وبلکه با تلاش و کوششی مضاعف در راستای تامین امنیت شهروندان این شهرستان شهیدپرورحرکت نموده و شعار همدلی و همزبانی اقتدار و امنیت را سرلوحه کار خود دارد.

 

 

به مناسبت هفته نیروی انتظامی رئیس اداره آموزش و پرورش به همراه جمعی از کارشناسان اداری ضمن حضور در ناحیه انتظامی این شهرستان با اهداء گل و شیرینی از تلاشهای شبانه روزی پرسنل ناجا تقدیر نمودند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff