امنیت و آرامش امروز مملکت به برکت ایثارگری ایثارگران است
+ پ -
امنیت و آرامش امروز مملکت به برکت ایثارگری ایثارگران است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: راحتی، ارامش و امنیت امروز ما به برکت ایثارگری ایثارگران دیروز جبهه ها بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام درویشی در مراسم جشن سوم خرداد و اعیاد شعبانیه، ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد مبارک ماه شعبان و تبریک روز پاسدار و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر عنوان کرد: رزمندگانی که
سنگرهای سرد و گرم جنوب را از نزدیک حس کردند میدانند که وظیفه ماها چقدر در قبال شهدا سنگین است، باید به جوانهای امروز گفت، اگر ما اسایش، راحتی، ارامش و امنیت در مملکت داریم همه انها به برکت ایثارگری ایثارگران دیروز جبهه ها بود بخش اعظم انها یعنی جانبازان ما که در گوشه کنار منازل شون یا در بیمارستان ها بستری هستند ولی شاید ما از احوال آنها هم با خبر نباشیم ما جانباز داریم که شاید بیست سال است که در بستر بسر می برند و رنگ افتاب را نمی بینند یک گوشه افتادند و همسران انها زینب وار از انها پرستاری می کنند.
وی در ادامه بیان داشت: شهدا و جانبازان ما بخاطر این که مملکت، دین ، عزت و شرف ما باقیبماند جان خود را فدا کردند، وظایف ما در قبال خانواده شهدا سنگین است و مدیون خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان هستیم.
وی در ادامه با اشاره به میلاد با سعادت امام حسین(ع) افزود: وقتی ما دم از امام حسین (ع) و قمر بنی هاشم می زنیم باید رفتارمان، عمل و کردار ما هم ابوالفضلی، حسینی و سجادی باشد نه اینکه ظاهرمان یک چیز و باطن مان چیز دیگری باشد .
درویشی در ادامه اظهار داشت: اگر امروز کشور سوریه عراق افغانستان و سایر ملل اسلامی حرفی برای گفتن دارند و می توانند در برابر ابر قدرتهای بزرگ و شیاطین بایستند بخش اعظم آن مدیون ایثارگران خسته دیروز ۸ سال دفاع مقدس و مدافعان حرم حسینی امروز است باید دست و پای این عزیزان و خانواده های را بوسید باید حق مطلب را اعدا کرد دیروزی ها به امروزی ها باید برسانند امروزی ها به فردایی ها برسانند که اگر این مملکت سر پاست و میزی هست و ما پشت این میز قرار گرفته ایم و اگر امنیت و آسایش هست به برکت جانفشانی این عزیزان است.
وی در ادامه با اشاره به سخن امام صادق که می فرمایند: شما باید ظاهر و عملتان با ما یکی باشد نکند کلام شما چیزی دیگر و عمل شما چیز دیگری باشد،امروز خواهران و برادران ما چه جوابی برای شهدا دارند باید ارمان های شهدا را به نسل جوان انتقال دهند، که شهدا با الگو گرفتن از امام حسین(ع)چه کردند و امروز زیر سایه مقام معظم رهبری، رهبری عظیم شان، حکیم، عادل، عالم، آگاه و شجاع به مسائل روز باید ان گونه که شهدا عمل کردند و ما هم ادامه دهنده راه انها باشیم .
حجت الاسلام درویشی درپایان گفت: دشمن در کمین ما است لحظه ای غفلت بکنیم دشمن ما را چنان می بلعد یمن و افغانستان را ببینید این ها نمونه زیادی را داریم که مورد تجاوز دشمن هستند.
لازم به ذکر است این مراسم از سوی حوزه شهری امام رضا(ع) و حوزه حضرت خدیجه(س) برگزار شد و اجراس سرود و پخش کلیپ و اجرای نمایش با موضوع ماهواره از دیگر برنامه های این مراسم بود.
این مراسم به مناسبت سوم شعبان سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار و با حضور مسئولین شهرستان، خانواده‌های معظم شاهد همراه با جمع زیادی از نیروهای بسیجی حلقه‌های صالحین پایگاه بسیج قشرهای مختلف مردم در پارک دولت حاجی آباد برگزار شد.

IMG_0220

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff