امنیت غذایی تابعی از همدلی و همزبانی و همفکری است
+ پ -
امنیت غذایی تابعی از همدلی و همزبانی و همفکری است

امام جمعه پارسیان گفت: همه مسولان وظایف مهمی در برابر امنیت غذایی دارند که در نهایت امنیت غذایی نیازمند همدلی و همزبانی و همفکری است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،امام جمعه پارسیان در همایش ایمنی غذا از مزرعه تا سفره با گرامیداشت این روز و قدردانی از کشاورزان زحمتکش فرمودند: از بزرگمردان  جامعه ما قشر کشاورزان هستند که با تلاش رزق خود را از خاک بیرون کشیده و در اختیار مردم قرار می دهند .

میرزایی افزود: ماآموزه های دینی و اسلامی بسیاری در مبحث سلامت دنیوی و اخروی داریم که سلامت جسم، زمانی محقق می گردد که ما امنیت غذایی داشته باشیم .

وی اظهار کرد:برای ایجاد امنیت غذایی علاوه بر جهاد و منابع طبیعی کسانی که مواد نگهدارنده به محصولات اضافه می کنند و حتی کسانی که مواد غذایی را درست استفاده نمی کنند مسئول می باشند.

میرزایی تصریح کرد: اگر مردم پا به عرصه کمک در مسیر امنیت غذایی بگذارند مشکلاتی که امروزه در جهان دیده می شود برطرف خواهد شد.

وی گفت: طبق آمار، سالیانه دو میلیون انسان به خاطر عدم امنیت غذایی جان خود را از دست می دهند .همچنین دویست نوع کودهای شیمیایی غیر معقول و غیر قانونی شناخته شده اند .

در پایان یادآور شد: همه مسولان  وظایف مهمی در برابر امنیت غذایی دارند که در نهایت امنیت غذایی نیازمند همدلی و همزبانی و همفکری است .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff