امنیت حج باید به دست مسلمانان جهان تامین شود
+ پ -
امنیت حج باید به دست مسلمانان جهان تامین شود

رییس هیئت نظارت و سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بستک گفت : اگر مسئولان و مدیران عربستان نمی‌توانند مناسک حج را مدیریت کنند، همه مسلمانان وظیفه دارند که دست به کار شوند و در برقراری این امنیت سهیم باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، رییس هیئت نظارت و سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: حمایت آشکار عربستان سعودی از وهابیت و همچنین کشتار مردم بی گناه یمن چهره واقعی دولت سعودی را آشکار کرده است.

 

 

وی افزود: این حادثه نشان از ناتوانی حاکمان و مدیریت برگزاری مراسم حج بوده و کشورهای اسلامی باید فکری برای آن بکنند.

 

 

علی نجفی اظهار کرد: برقراری امنیت در مکه و حرم امن الهی وظیفه همه مسلمانان است و همه در برابر آن موظف هستند و باید احساس مسئولیت کنند.

 

.

وی  با محکوم کردن این حادثه گفت: اگر مسئولان و مدیران عربستان نمی‌توانند مناسک حج را مدیریت کنند، همه مسلمانان وظیفه دارند که دست به کار شوند و در برقراری این امنیت سهیم باشند. دولت عربستان متاسفانه وقتی برای فکر کردن به حاجیان در مراسم حج نداشته و تمامی وقت خود را صرف جنگ با مردم بی‌دفاع یمن میکند.

 

 

رییس هیئت نظارت و سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بستک در ادامه گفت: وقت آن نرسیده که مسلمانان جهان و دولت های اسلامی به جنایت هایی که آل سعود در تاریخ ننگین خودشان انجام داده واکنش نشان دهند؟ آنها روز به روز در ارتکاب جنایات بیشتر در بحرین و یمن چهره زشت و شوم خود را برملا میکنند.

 

 

همه اگاهند که آل سعود خود را خادم حرمین شریفین میداند اما جز نوکری آمریکا و ارتباط با صهیونیست ها چیز دیگری از خود نشان نداده است.این ارتباطات باعث تقویت و ایجاد گروهک های تکفیری شده که صرفا جهت تخریب و کشتار مسلمانان است و نتیجه دیگری ندارد.

 

 

 

نجفی همچنین تقویت وحدت بین مسلمین را خواستار شد و گفت: با وحدت و یکپارچگی مسلمانان در برابر قدرت های شیطانی می ایستیم و به حول قوه الهی با توکل به خدا موجب عزت و عظمت اسلام خواهیم شد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff