امنیت با مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم امکان پذیر است
+ پ -
امنیت با مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم امکان پذیر است

فرماندار سیریک گفت: یکی از مفاهیم با اهمیت ، پیچیده و جدید در دنیای امروز و در بسیاری از مباحث سیاسی اجتماعی و اقتصادی موضوع و مفهم امنیت است امنیت از نیازها و ضرورت های پایه ای فرد و جامعه تلقی می شود که فقدان و یا اختلال در آن پیامدها و بازتاب های نگران کننده و خطرناکی به دنبال دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی در سرکشی و دیدار با فرماندهی و نیروهای انتظامی شهرستان سیریک افزود: امنیت اجتماعی برای آحاد جامعه از بسیاری از موضوعات دیگری که ممکن است مهم تلقی شود ضروری تر می باشد یکی از اصلی ترین مولف هایی که امنیت را ارتقاء می باشد و جامعه را سالم ، آرام و مطلوب می سازد سرمایه اجتماعی است.

 
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: امنیت در همه زمینه ها بدون مشارکت و همکاری مردم و افشار مختلف جامعه امکان پذیر نمی باشد و فقدان یا کاهش سرمایه اجتماعی منجر به بروز معضلات ، بحران ها و تعرضات متعدد اجتماعی می شود و هرچه اعتماد اجتماعی در بین مردم بیشتر باشد احساس امنیت نیز ارتقا خواهد یافت.

 
وی با بیان اینکه امنیت اجتماعی از نیازهای اساسی هر جامعه و زمینه ساز توسعه می باشد اظهار داشت: در این راستا پلیس و نیروی انتظامی نقش تعیین کننده ای داشته و الهام بخش امنیت و آسایش عمومی در جامعه می باشند و با اتکاء به پرورگار متعال و اعتقاد راسخ به ولایت فقیه همواره در جهت تحقق منویات معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا تلاش می کنند.

 
فرماندار سیریک بیان کرد: دلاور مردان نیروی انتظامی که وظیفه آنان با خطر پذیری همراه می باشد و در مسیر انجام وظیفه و ماموریت های خود جان عزیزشان را بر طبق اخلاص نهاده و ردای سرخ شهادت را برای خدمت به میهمن و مردم عزیز در شرایط های مختلف انتخاب و انجام می دهند را جای تشکر و قدردانی دانست.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff