امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم آغاز مرحله جدید بحران در بحرین/روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی
+ پ -
امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم آغاز مرحله جدید بحران در بحرین/روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی

سفیر سابق ایران در بحرین در واکنش به امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم توسط پادشاه بحرین گفت: این تصمیم بخشی از نتایج اتکای حاکمان بحرین به بیگانگان و روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان سفیر سابق کشورمان در بحرین و کارشناس ارشد مباحث راهبردی در واکنش به امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم اظهار داشت: اقدام پادشاه بحرین در امضای لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم، بی‌تردید این کشور را وارد مرحله‌ای جدید از بحران داخلی و رویارویی با مردم خواهد کرد.

وی افزود: در دیدارهایم با آیت‌الله عیسی قاسم در دوره سفارت در بحرین، به وضوح دریافتم که وی روحانی فهیم، عالمی جلیل‌القدر، مبارزی نستوه و قویا معتقد به راهکار دموکراتیک است.

سفیر سابق ایران در بحرین تصریح کرد: شیخ عیسی قاسم با درک شرایط منطقه همواره با تبیین حقایق جامعه و اتخاذ مواضع صریح، مانع توسل جوانان به خشونت بود.

 امیرعبداللهیان اقدام پادشاه بحرین در امضای لغو تابعیت یکی از اصیل‌ترین اتباع بحرین را سبب تشدید شکاف میان مردم و حکومت دانست و عنوان کرد: به نظر می‌رسد این تصمیمات بخشی از نتایج اتکای حاکمان بحرین به بیگانگان و روابط پنهان منامه با رژیم صهیونیستی است که آل خلیفه را به شدت متضرر خواهد کرد.

سفیر سابق کشورمان در بحرین تاکید کرد: حکومت بحرین بداند که راهکار در این کشور صرفا سیاسی است و این روش‌های ناکارآمد کمکی به رفع بحران واقعی موجود میان مردم و حکومت نخواهد کرد. ال خلیفه باید به مردم کشورش تکیه کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff