امضای دهها هزار مینابی به ضمیمه نامه نهاد رهبری برای نجات میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛خدیجه یدالهی،مسئول اجرایی غرفه مردم نهاد در میناب در گفتگو با میناب جنوب با اشاره به راه اندازی غرفه جمع آوری امضا نامه نهاد رهبری در خصوص بحران آب میناب گفت: این حرکت خودجوش مردم  سرآغازی برای همقدم شدن مردم میناب در جهت رفع بحران آب و مشکلات زیست محیطی منطقه شده است.

مسئول اجرایی غرفه مردم نهاد در میناب، هدف از برپایی این غرفه را نجات دشت میناب از بحران چندین ساله بی آبی و جلوگیری از انفجار زمین بر اثر فروچاله های ایجاد شده در روستا و مرکز شهرستان عنوان کرد و افزود: توقف کامل انتقال آب بی حوضه ای باعث نجات دشت میناب از یک انفجار بزرگ خواهد شد.

یدالهی تاکید کرد: نوشتن طومار و دیدار با مقام معظم رهبری در خصوص اقدامات انجام گرفته در راستای بحران آب میناب ، بهبود وضعیت محیط زیست ، خشکسالی برای ایجاد راحل جدی ونجات دشت میناب می تواند تاثیرجدی بر مدیریت منفی مدیران و کمک به آنها در این راستا باشد.

این مسئول ارتقاع بینش عمومی و تغییر دیدگاهای زیست محیطی، از مهترین اهداف برپایی غرفه برشمرد و بیان داشت: تا کنون  ده ها هزار امضا،  برای ضمیمه نامه نهاد رهبری اماده ست که تا پایان هفته امار دقیق امضا ها مشخص خواهد شد.

وی گفت: مردم مومن و ولایت مدار شهرستان میناب با حضور در محل جمع اوری امضا در خصوص بحران اب ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی ، همچنان در مسیر دفاع از حق خود پایدار و استوار هستند.

گفتنی است تمام اقشار  اعم  از بازاریان، کسبه، معلمان و دانش آموزان ، جامع پزشکان ،  مهندسین،  ورزشکاران ، هنرمندان  ، کشاورزان و باغداران ، بسیجیان ، روحانیون ، از این حرکت خودجوش مردم میناب استقبال کرده اند .

انتهای پیام/م