امضای تفاهم نامه همکاری ستاد عتبات عالیات با بانک قرض الحسنه رسالت

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات ستان هرمزگان گفت: این ستاد با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت برای فعال کردن پروژه های عتبات عالیات، تفاهم نامه همکاری امضا کرده است .

سید کاظم موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار هرمز از امضای تفاهم نامه همکاری این ستاد با بانک رسالت در جهت احیای پروژه های عتبات عالیات در قالب  طرح بنای نور خبرداد و اظهار کرد: این ستاد با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت برای فعال کردن پروژه های عتبات عالیات، تفاهم نامه همکاری امضا کرده است .

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان با اشاره به طرح ملی بنای نور افزود: در این راستا کسانی که تمایل به کمک و مشارکت در ساخت صحن حضرت زهرا (ُس) در نجف اشرف،صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلی، توسعه حرمین امامین جوادین(ع)،توسعه سامرا و حرم سید محمد داشته باشند اما توان مالی در جهت ورود کامل به این موضوع را نداشته باشند بانک رسالت بین ۵ میلیون تومان تا ۱۶۰ میلیون تومان  با تقسیط یک ماه تا ۶۰ ماه مبلغ را به صورت وام در اختیار متبرع خواهد داد.

موسوی با بیان نحوه چگونگی اخذ وام تصریح کرد: متقاضی اخذ وام جهت شرکت در طرح بنای نور میتواند بدون چک، سفته، ضامن و بدون مراجعه به بانک تنها با مورود به نرم افزار بانک رسالت  و ثبت نام در آن وام را دریافت کند و میتواند به صورت ماهانه وام را پرداخت نماید.

وی تاکید کرد: برای خریداری هر مترمربع در صحن های حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) مبلغ ۵ میلیون تومان اختصاص داده شده که در ازای هر ۵ میلیون تومان یا هر متر مربع یک سند افتخار به نام شخص اهدا کننده ثبت و سند آن را در دریافت خواهد کرد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان خاطر نشان کرد:مشارکت مردم در طرح ملی بنای نور در سطح استان هرمزگان بسیار چشمگیر و خوب بوده است که دراین راستا حدود ۳۰۰ متر مردم در خریداری صحن های عتبات عالیات مشارکت داشته اند.

انتهای پیام/