امسال سال توسعه اشتغال و سرمایه گذاری است
+ پ -
امسال سال توسعه اشتغال و سرمایه گذاری است

فرماندار شهرستان حاجی آباد با اشاره به شعار سال گفت: سال ۹۵ سال اشتغال و سرمایه گزاری است که باید در این زمینه از همه ظرفیت های شهرستان استفاده کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، اصغر جهانگیری فرماندار حاجی آباد با تاکید بر لزوم تعامل و همدلی بین نهادهای متولی بخش اشتغال افزود با همدلی ، وفاق جمعی ، پیگیری ظرفیت های اشتغال در شهرستان و اولویت بندی استعدادهای شهرستان در بخش اشتغال می توان موجباب تقویت و رشد اشتغال پایدار در شهرستان را فراهم کرد.

 

وی خواستار تلاش و همکاری دستکاههای اجرایی در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید و کاهش روند بروکراسی اداری در شهرستان شد .

 

وی افزود : موانع تولید اولین مزرعه پرورش مرغ مادر در سطح استان در این شهرستان رفع و ابراز امیدواری نمودند در سال ۹۵ به بهره برداری برسد که محصول این مزرعه جوجه یک روزه است .

 

رئیس کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد بیان کرد: در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده باید با توجه به تولید داخلی و استفاده از ظرفیت و استعدادهای بالقوه و بالفعل موجود در شهرستان تلاش و اهتمام ویژه داشته باشیم تا برنامه اقتصاد مقاومتی در عمل اجرایی و عملیاتی شود .

 

آقای جهانگیری در ادامه برلزوم شناسایی هرچه بیشتر ظرفیت هاو مشاغل بومی منطقه تاکید و اظهار امیدواری کرد با شناسایی پتانسل ها و مشاغل مورد نیاز ، زمینه اشتغال جوانان را فراهم وبا تعامل و همکاری لازم با سرمایه گذاران بخش خصوصی توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار را شاهد باشیم .

 

وی باتوجه به اینکه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف اقتصادی دولت در شهرستان دارد انتظار می رود این کمیته کماکان به طور فعال و پویا بتواند به وظایف خود عمل نماید .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff