امر به معروف محور و اساس نهضت عاشورای حسینی است
+ پ -
امر به معروف محور و اساس نهضت عاشورای حسینی است

مدرس دانشگاهای حاجی آباد گفت: حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در همه زمینه ها بهترین الگو و اسوه برای بشریت است و امر به معروف و نهی از منکر محور و اساس نهضت عاشورای حسینی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز، محمدمیرزاده  در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد ،  اظهار داشت: ماه محرم یک فرصت مهم برای انتقال فرهنگ اسلامی و دینی به‌ویژه به نسل جوان و نوجوان جامعه است.

 

وی افزود: ماه محرم فرصتی مناسب برای تبیین درس های عاشورا است و پرچم عزای حسین در این ماه برافراشته و تمام عالم در این سوگواری سیاه پوش می‌شود.

 

 

میرزاده  تصریح کرد: هدف از قیام امام حسین(ع) در روز عاشورا احیای امر به معروف و نهی از منکر و زنده نگه‌داشتن دستورات دین اسلام بود.

 

 

وی همچنین با بیان اینکه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در همه زمینه ها بهترین الگو و اسوه برای بشریت است، افزود: ماه محرم بهترین فرصت در راستای آشنایی جوانان با فرهنگ عاشواریی و ترویج فرهنگ ناب محمدی در جامعه است.

 

 

مدرس دانشگاهای حاجی آباد براهمیت واقعه کربلا برای بصیرت افزایی نوجوانان و جوانان تأکید و اظهارداشت : با توجه به هجمه های فرهنگی که از سوی دشمنان اسلام صورت می پذیرد ، ماه محرم و صفر فرصت مغتنمی است تا اسلام و ارزشهای دینی را برای نسلهای آینده تبیین نماییم.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff