امروز هیچ جای فلسطین اشغالی برای اسرائیل امن نیست

حجت الاسلام غلامی با اشاره به اینکه امروز امنیت رژیم صهیونسیتی به خطر افتاده است و خودشان هم واقف هستند، گفت: امروز هیچ جای فلسطین اشغالی برای اسرائیل امن نیست، امنیت اسراییل نه تنها در کرانه باختری ، بلکه در اماکن اشغالی هم به خطر افتاده است.

حجت الاسلام احمد غلامی دکترای حقوق عمومی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مسائل و درماندگی های دفاعی و امنیتی سیاسی اجتماعی اقتصادی بهداشتی رژیم صهیونیستی به اعتراضات و تجمعات صهیونیستی ها علیه دولت اسرائیل اظهار کرد: بعد از جنگ پارسال که به سیف القدس معروف شد همه دنیا فهمیدند که اسراییل در بحث دفاعی واقعا یک قدرت پوشالی و همچون تار عنکبوت است نه گنبد آهنین.

وی افزود: رژیم منحوس اسرائیل در برابر موشک هایی که از سمت غزه به سمت سرزمین های اشغالی پرتاب شد درمانده بودند و ضدهوایی ها و گنبد آهنین عاجز ماندند و آن موشک های ابتدایی توانست در قلب اسراییل فرود آید و گنبد آهنین با آن همه قدرت از رهگیری این موشک ها عاجز ماند.

دکتری حقوق عمومی ادامه داد: امروزه کرانه باختری نیز مسلح شده و جوانان فلسطینی از تمامی موانع سر راه عبور کرده و در راستای دفاع از کشورشان، اقدامات بسیار خوبی را انجام می دهند.

غلامی گفت: دنیا شاهد اخراج خفت بار نیروهای رژیم صهیونسیتی از مسجد الاقصی توسط جوانان فلسطینی بود و نیروهای اسراییلی مجبور شدند تابع اخطارات نیروی های مقاومت باشند.

وی با اشاره به اینکه امروز امنیت رژیم صهیونسیتی به خطر افتاده است و خودشان هم واقف هستند، ابراز داشت: امروز هیچ جای امنی برای اسرائیل در سراسر فلسطین اشغالی نیست، امنیت اسراییل نه تنها در کرانه باختری ، بلکه در اماکن اشغالی هم به خطر افتاده است و از ماه رمضان سال قبل تا کنون، شاهد حجم بالای حملات نیروهای مقاومت بر علیه ددمنشان هستیم.

دکتری حقوق عمومی اذعان داشت: در حوزه سیاسی هم نخست وزیر وقت و فعلی بر سر قدرت، باهم نزاع دارند و هر دو یکدیگر را مقصر و ناتوان می‌دانند و شکست از ایران را پذیرفته و دائما بیان می کنند.

غلامی با بیان اینکه رژیم منحوس اسرائیل در حوزه اجتماعی هم دچار نابسامانی و تفرقه شده است ، تصریح کرد: به لحاظ وضعیت اجتماعی ، مثل سابق نیستند و در نظرسنجی و آمار هم تا حدودی نا امید و ناراضی هستند.

وی بیان داشت: رژیم صهیونسیتی به منظور تامین امنیت، هزینه های هنگفتی را متحمل شده و این موضوع، اقتصاد رژیم منحوس اسرائیل را با مشکل مواجه ساخته است. همچنین در حوزه بهداشتی هم در ایام کرونا بارها اعلام کردند که موفق شده اند اما شکست خوردند.

کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان گفت: لذا امروز اعتراضات و تجمع صهیونیستی ها بر علیه دولت، زیاد شده و اعتراضات سراسری شده است. در گذشته این اعتراضات را مهار می کردند اما درحال حاضر قادر به کنترل این تجمعات مردمی بر علیه دولت نیستند و نا امید شده اند.

غلامی افزود: رژیم اشغالگر قدس با مشاهده این اعتراضات و تجمعات، به کلام گهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران رسیده اند که فرمودند بعد از ۲۵ سال، رژیم منحوس اسرائیل از زمین محو خواهد شد لذا روند مهاجرت کند می شود.

وی در پایان گفت: مردم به پا خواسته اند و تشکیلات خودگردان هم علیرغم اینکه فلسطینی بودند اما با یهودیان همکاری می کردند متوجه سستی و ناپایداری رژیم منحوس اسرائیل شده اند.

انتهای پیام/