امروز مسائل اقتصادی و تحریم ها نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهند / باید با راهکارهای جدید در پس حل مشکلات باشیم
+ پ -
امروز مسائل اقتصادی و تحریم ها نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهند / باید با راهکارهای جدید در پس حل مشکلات باشیم

امام جمعه اهل سنت بندر چارک گفت : مسائل اقتصادی و تحریم ها فشار کاری بر مردم وارد می کند این مسئله نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهد بلکه باید با راهکارهای جدید در پس حل این مشکلات باشیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از   مروارید نیوز ،شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارکبا اشاره به رحلت حضرت امام خمینی (ره) گفت : امروز بعد از گذشت ۲۶ سال از ارتحال آن عظیم الشان هنوز نفس آن مرد بزرگ در کشور استشمام می شود و باز عامت مقام معظم رهبری همچنان پاپرجا و مستحکم اداره می گردد.
وی اظهار کرد : ایران در زمان طاغوت در فساد و بی عدالتی و ظلم به سر میبرد و امام راحل با همت مردم به این ظلم و ستم خاتمه داد .
امام جمعه اهل سنت بندرچارک ادامه داد : امروز بعد از گذشت ۳۶ سال از این انقلاب بیش از پیش توانمند تر و مستحکم تر با وجود همه ی نیرنگ ها به راه خود ادامه می دهد و امام راحل همیشه مردم را دعوت به وحدت کلمه می نمودند و این اتحاد را در ملت و همه گروه ها و مذاهب اسلامی توصیه می نمود و اگر امت اسلامی این بیانات و نگاه امام را سرلوحه اعمال خود قرار داده بودند امروز دچار این همه اختلاف تنازع نبود .
شیخ راهبر اضافه نمود : این امام الگوی تمام عیار نماد وحدت و اتحاد در جامعه است و امروز وظیفه همه ما این است که راه امام و شهداء را ادامه دهیم.

امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به وحدت و اتحاد در بین مسلمین جهان گفت : امروز این ضربه های سنگین که بر پیکره ی امت اسلامی وارد می شود در اثر نبود اتحاد در بین امت اسلامی است و امیدواریم خداوند متعال با لطف خودش این جنگ ها را خاتمه دهد و شاهد این قتلها و غارتها و سر بریدن ها در امت اسلامی با نام اسلام نباشیم .

وی در ادامه عنوان کرد: اگر امروز مسائل اقتصادی و تحریم ها فشار کاری بر مردم وارد می کند این مسئله نمی تواند ما را از راه امام و شهداء تغییر دهد بلکه باید با راهکارهای جدید در پس حل این مشکلات باشیم .
شیخ راهبر اضافه نمود : امام همیشه همگان را به تقوا و پرهیزگاری دعوت می نمود و اگر امروز بعضی از مسئولین شفارشات امام راحل را رعایت می کردند شاهد اینگونه فساد های اقتصادی نبودیم .
امام جمعه اهل سنت بندرچارک ادامه داد : در آستانه سالروز بزرگداشت سربازان گمنام ضمن تبریک به نیرو های امنیتی و اطلاعاتی و این سربازانی که مجاهدت های خاموش خودشان توانسته اند نقش مهمی در ایجاد آرامش و امنیت ایفا کنند و امروز همه منطقه در اتش و فتنه هستند ولی در ایران اسلامی شیعه و سنی در کنار هم در آرامش زندگی می کنند واین مرهون و مدیون مجاهدتهای خستگی ناپذیر این عزیزان هستیم .
راهبر خاطر نشان کرد: امروز همه پیشرفتها در گروه امنیت می باشد اگر خواستار پیشرفت های سیاسی ،اقتصادی ، فرهنگی هستیم باید امنیت داشته باشیم و همگان می دانند که توسعه رابطه تنگاتنگ و تعامل خوب با امنیت دارد و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هم امروز در سایه امنیت و زحمات مخلصانه نیروهای امنیتی می باشد و این عزیزان قلب و چشم بینای این انقلاب هستند .

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff