امروز فرعون مصر در شکل فرعون واشنگتن ظاهر شده است /من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت
+ پ -
امروز فرعون مصر در شکل فرعون واشنگتن ظاهر شده است /من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت

امام جمعه بندرعباس گفت: برخی ها به دنبال بی اعتمادی مردم به سنگرهای نماز جمعه هستند، من جریانی نیستم؛ نه چپم ونه راست و من غیر از جریان رهبری کسی را نمیشناسم. برای همیشه عرض میکنم نماز جمعه جای درگیری نیست ، من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی خطیب نماز جمعه بندرعباس گفت: امروز فرعون مصر در شکل فرعون واشنگتن ظاهر شده است.

 

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی اظهار داشت: ریشه ایران هراسی در دنیا آمریکاست و اقدامات آمریکا برضد ایران همانند ظلم فرعون علیه موسی است و این آمریکا خواهد بود که نهایتا رسوا می شود.
وی افزود: چهره ها عوض میشود اما جریان ها یکی است، شمر ها با نامهای مختلف همیشه بوده اند و حسین ها نیز با نام مختلف برای مقابله با شمرها بوده اند.

 

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد:مصائب را به نماز جمعه نکشانید. چندین سال پیش در نماز جمعه بر علیه استاندار شعار دادند و من نگذاشتم ، فضای نماز جمعه را نباید برای تسویه حساب ها قرار داد، کسی با شخص بنده کار دارد میتواند به دفتر اینجانب مراجعه کند و اگر کاری از من بر بیاید در خدمت هستم تهمت های بی ربط نسبت به سنگرهای نماز جمعه را قبول نکنید. متأسفانه برخی هستند که همیشه تهمت می زنند؛ روزی من را زمین دار میکنند، روزی پسرخاله دار می کنند روزی چند زن دار می نامند.
نعیم آبادی گفت: برخی ها به دنبال بی اعتمادی مردم به سنگرهای نماز جمعه هستند. من جریانی نیستم؛ نه چپم ونه راست و من غیر از جریان رهبری کسی را نمیشناسم. برای همیشه عرض میکنم نماز جمعه جای درگیری نیست ، من آخوند آزاد و حر هستم و در مشت هیچ کس قرارنخواهم گرفت.

 

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: سوم خرداد و فتح خرمشهر را به همه ارتشیان سپاهیان و بسیجیان تبریک میگویم، ما باید عناصر پیروزی سوم خرداد را باید بررسی کنیم. پیامبر در جنگ بدر پیروز شد اما همین پیامبر در جنگ احد شکست خورد، پیامبر عوض نشد اما پیروان عوض شدند و قلبشان از خدا خالی شد. خرمشهر پیروز شد چون دلها با خدا بود وامام فرمود خرمشهر  را خدا آزاد کرد. باید ببینیم خرمشهر آن دوران چه داشت، آن را حفظ کنیم و اگر از دست رفتا برگردانیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: سربازان گمنام با نامانی هستند که گمنامند . نتیجه کارشان مشخص اما خودشان نامشخص هستند. حضور جاسوسان ریشه های فساد، مواد مخدر و… این سربازان گمنام هستند که با آنها مبارزه می کنند، باید آنان را شناخت و کارشان را قدر دانست.

 

وی افزود: اسراف از گناهان کبیره است خداوند در قرآن میفرمایند کسانی که نعمت های خدا را دور میریزند برادران شیطانند. ما باید در عروسی هایمان جشن ها و آشپزخانه ها مراقب باشیم فضای ما شیطانی نشود.

 

امام جمعه بندرعباس در پایان ضمن تبریک میلام امام زمان(عج) اظهار کرد: نشانه ها ی ظهور دلیل نزدیکی ظهور نیست بلکه علائم برای گم نکردن راه است و مقصد نزدیک نیست، این تفسیرها خطرناک است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff