امروز راه مقابله با عملیات روانی دشمن شناخت فضای مجازی است

فرمانده سپاه حاجی آباد،گفت:امروز جنگ ما با دشمنان انقلاب، جنگ رسانه‌ای است و حد و مرزی نمی‌شناسد و برای مقابله با این جنگ باید شبکه ای گسترده در رسانه داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرگرد محمد میرزاده فرمانده سپاه حاجی آباد در جمع دبیران فضای مجازی حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج و گردان های سایبری فضای مجازی حاجی آباد اظهار کرد:امروز جنگ ما با دشمنان انقلاب، جنگ رسانه‌ای است و حد و مرزی نمی‌شناسد و برای مقابله با این جنگ باید شبکه ای گسترده در رسانه داشته باشیم.

وی افزود: هرکدام از شما دبیران فضای مجازی باید روحیه خودباوری و تهاجم به دشمن را در استراتژی‌های خود داشته باشد و با استفاده از فضای مجازی برای تودهنی زدن به دشمن تلاش کنید چرا که امروز بازار شایعات دشمنان داغ است و استکبار جهانی می کوشد همه دستاوردهای انقلاب را زیر سوال ببرد.

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: امروز دشمن با ارتباط گیری با مخاطبان در فضای مجازی به جنگ ما آمده است لذا توقف کردن در این عرصه به منزله شکست است.

میرزاده عنوان کرد: عصر حاضر که عصر ارتباطات و اطلاعات است، بهره بردن از فضای مجازی برای تاثیر گذاشتن بر جوامع هدف توسط کشورهای توسعه‌یافته و استعماری رشد چشم‌گیری یافته است.

وی افزود:با ورود شبکه‌های اجتماعی که بیشتر با سرمایه‌گذاری‌ها و بودجه سازمانهای اطلاعاتی آمریکایی و صهیونیستی به وجود آمده است، نقش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در ایجاد جنگ روانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه حاجی آباد تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را مهمترین ابزار دشمنان برای اثرگذاری بر افکار عواطف و احساسات مردم برای ایجاد جنبش‌های اعتراضی علیه حکومت‌ها و پروژه‌های براندازی دانست.

میرزاده افزود: با توجه به اهمیت و نقش تعیین کننده‌ فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و گسترش روزافزون این ابزار‌ها بین مردم، برنامه‌ریزی برای پیشگیری و مقابله با اهداف شوم دشمنان در این شبکه‌ها بسیار حائز اهمیت است.

وی خاطر نشان کرد: حضور آگاهانه و فعال جوانان انقلابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و استفاده‌ هوشمندانه از ابزار‌های جنگ روانی در این فضا امری ضروری است.