فرمانده سپاه ناحیه رودان:

امروز دنیای غرب با استفاده از جنگ ترکیبی – رسانه ای علیه ایران قد علم کرده است

فرمانده سپاه ناحیه رودان گفت: رسانه‌ها با تبیین عملکرد نظام و پیشرفت های انقلاب، نقش مهمی در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبدالله صادقی،  فرمانده سپاه ناحیه رودان در آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی شهرستان رودان اظهار کرد: رسانه‌ها نقش انکارناپذیری در پیشبرد اهداف دولت ها و کشورها دارند و دشمن در جریان ناآرامی‌های اخیر از جنگ ترکیبی و رسانه‌ای استفاده کرد.

وی ادامه داد: امروز دنیای غرب با استفاده از جنگ ترکیبی که یکی از جنبه‌های آن جنگ رسانه ای است بصورت تمام عیار در برابر ایران قد علم کرده و در این مسیر امپراطوری رسانه ای غرب نقش بسزایی را برای دشمن ایفا می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه رودان افزود: بنابراین رسانه های ما و صاحبان رسانه نقش مهمی در دفاع از انقلاب و مقابله با جنگ ترکیبی دشمن دارند که جهاد تبیین یکی از عرصه های مهم مقابله با دشمن است.

صادقی رسانه‌ها را نقطه قوت پیشرفت انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: رسانه ها می توانند پیشرفت‌های انقلاب را به گوش مردم در سراسر جهان برسانند و این کار کمی نیست چراکه این اطلاع رسانی در مورد پیشرفت‌های انقلاب باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان می شود.

انتهای پیام/