امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است /تکفیری هابه دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند

+ پ -
امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است /تکفیری هابه دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند

مشاور فرمانده سپاه قدس اظهار کرد: جنگ امروز بر سر مرز جغرافیایی نیست بلکه مرز اعتقادی است و دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است و تکفیری های حرامزاده به دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز: حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظمی کیاسری، مشاور فرمانده سپاه قدس در  نخستین سالگرد شهدای مدافع حرم نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه گفت: بعد از شهدا ما مسئول هستیم از خون و اهداف آن‌ها دفاع کنیم و برگزاری مراسم‌های گرامیداشت در این باره بسیار موثر است.

 

وی با اشاره به اینکه تکفیری های حرامزاده به دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند، افزود: امروز عده ای مزدور دشمن اند و بوی از اسلام نبرده اند و مغز های آن ها شستشو داده شده که چهره اسلام ناب محمدی و راه توحیدی ولایت حسینی را مخدوش کنند.

 

مشاور فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه جنگ امروز بر سر مرز جغرافیایی نیست بلکه جنگ ما، مرز اعتقادی است، بیان کرد: شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) کسانی هستند که در جبهه مقاومت با رشادت، دلاوری و با حسینی بودن در مقابل این تکفیری ها ایستاده اند و این آلاله ها خدایی هستند.

 

کیاسری بیان کرد: امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است و بشار اسد خود را در مصاحبه‌های مختلف یک سرباز ولایت می‌خواند همان طور که پدرش بود و چشمش به امر ولی امر مسلمین است.

 

وی با بیان اینکه مدافعان حرم با عشق می‌روند و مدافع حرم بی‌بی زینب(س) می‌شوند، یادآور شد: افراد مختلف با تیپ و لباس و سن و مذاهب مختلف مسیحی ، تشیع و اهل سنت نیز اعلام آمادگی برای جهاد و دفاع کردند و خانواده‌های شهدا به خود می‌بالند که در پیروی از ولایت و دفاع از حرم سهیم بوده‌اند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff