امروز بسیجیان در تمام عرصه ها به خودباوری رسیده اند
+ پ -
امروز بسیجیان در تمام عرصه ها به خودباوری رسیده اند

فرمانده منطقه پنجم ندسا گفت: بسیجیان در زمینه های علم وفنون، تکنولوژی، فرهنگ، ایثاروشهادت به خودباوری رسیده اند و ما هرچه داریم ازبرکت خون این شهیدان است چون شهیدان زنده اند و نزدخداوند تبارک وتعالی روزی میگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مـــرواریــــد نــیـــوز: سردارعظمایی، فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره شهید غلام آرمون گفت: امروز تمام بسیجیان در زمینه های علم وفنون، تکنولوژی، فرهنگ، ایثاروشهادت به خودباوری رسیده اند و ما هرچه داریم ازبرکت خون این شهیدان است چون شهیدان زنده اند و نزدخداوند تبارک وتعالی روزی میگیرند.

 

وی افزود: شهیدان هیچ چشم داشتی به مال دنیا نداشتند و این شهیدان بدون هیچ ادعایی برای دفاع از انقلاب و مرزهای ایران اسلامی و به خاطراسلام و ولایت مداری جان خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند.

 

فرمانده منطقه پنجم ندسا در ادامه تصریح کرد: امروز در بندرلنگه و بندرکنگ بین برادران شیعه و سنی چنان وحدتی وجودداردکه زبانزدعام خاص است امادشمن همیشه درکمین است که بین این مذاهب اختلاف افکنی کند پس ما باید همیشه آگاه وهوشیارباشیم و فریب توطئه های دشمنان نخوریم.

 

گفتنی است: درپایان این مراسم ازخانواده شهیدغلام آرمون تجلیل به عمل آمد و هدایایی به رسم یادبود به این خانواده شهید تقدیم شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff