امروز با توجه به فضاي مجازي كار معلمين سنگين تر شده است/جامعه كار و كارگري ستون فقرات جامعه هستند
+ پ -
امروز با توجه به فضای مجازی کار معلمین سنگین تر شده است/جامعه کار و کارگری ستون فقرات جامعه هستند

امام جمعه موقت حاجی آباد با اشاره به گرامیداشت روز معلم گفت: امروز باتوجه به فضای مجازی کار معلمین سنگین تر شده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، حجت الاسلام مختار صادقی  امام جمعه موقت حاجی آباد ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه با اشاره به مسئله ازدواج در کشور افزود:والدین باید در هنگام ازدواج فرزندان دقت کنند،به سیرت شخص توجه داشته باشند و دین دار بودن را ملاک اصلی ازدواج قرار دهند.
امام جمعه موقت حاجی آباد نقش نیروی انتظامی را در کاهش جرائم در شهرستان را نقشی تاثیر گذار و مهم خواند و افزود:کاهش جرائم در حاجی آباد به نسبتشهرستانهای دیگر استان کاملا” محسوس است و تلاشهای نیروی انتظامی برای مقابله با این معضل اجتماعی و کاهش جرائم بسیار مهم بوده است زیرا خدمتگزاران در این عرصه اساس خود را بر پایه شعار قانون مداری بنا نهاده اند.
حجت الاسلام صادقی وظیفه همگان برای ارتقاء امنیت و کاهش جرائم در سطح شهرستان ضروری خواند و افزود:ساختن محیط امن و پایدار با همت همه آحاد جامعه امکان پذیر است و نقش روحانیون،خطباء بویژه هدایتگری های امام جمعه شهرستان در این خصوص نقشی موثر و کلیدی بوده است که نباید از آن نیز چشم پوشی کرد.
وی با اشاره به سالروز شهادت استاد مطهری و گرامیداشت این روز به نام روز معلم اظهار داشت:مقام معلم از دیدگاه قرآن کریم مقامی رفیع و بلند مرتبه است و همه انبیاء الهی معلمان جامعه بودند زیرا زنده کردن فرد به لحاظ روحی از نظر ارزش به اندازه جمعیت کره روی زمین است و اگر کسی بتواند یک فرد را از نظر روحی و به لحاظ فکری نجات دهد مثل این است که همه اهل زمین را زنده کرده است.
امام جمعه موقت حاجی آباد، نقش معلمان در خصوص هجمه های فرهنگی دشمنان نقشی حساس و حیاتی خواند و اظهار داشت:امروز با توجه به فضای مجازی کارمعلمین سنگین تر شده است،باید معلمین احساس مسئولیت بیشتری کنند و اگر به وظیفه ها عمل شود بهترین انسانها از همین مدارس بیرون می آیند و اجتماع آینده را می توان آباد کنند.

 

وی همچنین با اشاره به هفته کار و کارگر تصریح کرد:جامعه کار و کارگری ستون فقرات جامعه هستند و این قشر بحمدلله توانسته خارج از جنجال ها و هیاهوی سیاسی اصالت خود را حفظ کردند.
خطیب جمعه حاجی آباد به خدمات کارگران در دوران انقلاب اشاره کرد و خاطر نشان ساخت:کارگران از بدو پیدایش انقلاب نقش های جهادی ایفاء کردند و در جبهه های فرهنگی،هر کجا که نظام و انقلاب به حضور آنان احساس نیاز کرده حضوری پررنگ پیدا کردند و بدون هر گونه حاشیه و جوسازی سیاسی در صحنه های مختلف حاضر شدند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff