امروز اشتغال جوانان مهمترین مسئله‌ای که باید به آن توجه جدی شود
+ پ -
امروز اشتغال جوانان مهمترین مسئله‌ای که باید به آن توجه جدی شود

منتخب مردم بندرعباس در مجلس گفت: امروز اشتغال جوانان مهمترین مسئله‌ای است که باید به آن توجه جدی شود و زیبنده نیست جوانانی که سرمایه اصلی کشور محسوب می‌شود، امروز در بیکاری و سرگردانی به سر ببرد.

به گزارش هرمز به نقل از  پیارم حاجی‌آباد، حسین هاشمی‌ تختی  منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم حاجی آباد  ضمن قدردانی از حضور حداکثری و همه جانبه ملت فهیم ایران در پای صندوق‌های رای، اظهار داشت: حضور گسترده و آگاهانه مردم استان هرمزگان در انتخابات هفتم اسفندماه نشان داد که مردم همیشه حافظ ولایت و رهبری و منافع ملی هستند و هیچ‌گاه به وعده‌ها و تبلیغات پوچ بیگانگان توجه‌ای نکرده‌اند و نخواهند کرد.

وی افزود: هرمزگان را باید آنگونه ساخت و آباد کرد که شایسته این مردم باشد، در خانه ملت به عنوان خدمتگزار نظام و مردم این منطقه، در همه زمینه‌ها تلاش خواهم کرد تا چهره هرمزگان از غبار محرومیت خارج شود.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، ایجاد دفتر پاسخگویی و ارتباط مردمی با وی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه جهت حل و فصل مشکلات را از برنامه‌های آتی خود دانست و گفت: برای عبور از بحران و مشکلات مناطق مختلف استان در برنامه پنج‌ساله توسعه، باید به صورت جمعی و با کمک گرفتن از نخبگان و افراد سرشناس منطقه، موضوعات و معضلات را پیگیری کرد تا بتوان با برنامه‌ریزی و اتخاذ تدابیر لازم، حجم وسیعی از مشکلات مرتفع گردد.

هاشمی‌تختی تصریح کرد: همه مسئولان باید در راستای خدمتگزاری به مردم و به منظور همدلی بیشتر در جهت اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری تلاش کنند.

وی با بیان اینکه حمایت از دولت و رفع مشکل مردم را سرلوحه کار خود قرار می‌دهم، گفت: وظیفه ماست با توجه به مشکلات متعدد در داخل و خارج، دولت را مورد حمایت قرار داده و در جهت حل این مشکلات باید همدل شویم.

منتخب مردم بندرعباس در مجلس اضافه کرد: البته ما وکیل مردم هستیم و باید مشکلات مردم را منعکس کنیم چرا که نیت ما رفع مشکل مردم و کمک به دولت است.

هاشمی‌تختی گفت: آمادگی کامل دارم تا با نمایندگان دیگر سر منافع استان تعامل و همکاری داشته باشم.

وی در ادامه با بیان اینکه هرمزگان دارای نیروهای بسیار مستعد و بهره‌مند از منابع غنی خدادادی در حوزه‌های مختلف است، ادامه داد: هرمزگان را باید آنگونه ساخت و آباد کرد که شایسته این مردم باشد. در خانه ملت به عنوان خدمتگزار نظام و مردم این منطقه، در همه زمینه‌ها تلاش خواهم کرد تا چهره هرمزگان از غبار محرومیت خارج شود.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff