امتیاز موشکی و محدودیت دفاعی خیال پوچ اوباماست/توافق گره گشای مشکلات اقتصادی نیست
+ پ -
امتیاز موشکی و محدودیت دفاعی خیال پوچ اوباماست/توافق گره گشای مشکلات اقتصادی نیست

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه بنیه دفاعی و مسائل مربوط به تجهیز موشکی از جمله خطوط قرمز در مذاکرات است گفت:اگر غرب بخواهد محدودیتی در دسترسی این حوزه به وجود آورد قابل قبول و مورد پذیرش نیست .

سید عبدالکریم هاشمی نماینده ی مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار هرمز افزود : با انجام توافق نامه و اجرای رفع تحریم ها و کاهش فشار های مالی قبلی ، بیماری اقتصادی ایران حل نخواهد شد و از ابتدا هم مشخص بود که توافق هسته ای گره گشا تمام مشکلات نیست .

 

 

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی فعلی یک بعد داخلی دارد گفت: مدیریت اقتصادی کشور در دوره ی بعد از تحریم ها باید بر مبنای اقتصاد مقاومتی باشد و در هر شرایطی چه تحریم یا غیر تحریم باید به سمتی حرکت کنیم که بودجه کشور متکی بر نفت نباشد.

 

 

نماینده ی مردم شرق هرمزگان در مجلس خاطر نشان کرد : بزرگترین امتیاز انقلاب، آزادی و استقلالی است که میدان فعالیت را برای استعدادهای ارزشمند داخلی باز کرد و در یک توسعه دانش‌بنیان عظیم قرار گرفتیم و این تنها راه تقویت طرح های اقتصاد مقاومتی است.

 

 

وی تهدید اخیر اوباما مبنی بر نابودی ارتش ایران را یک دروغ بزرگ و هیاهوی تو خالی دانست و افزود : آمریکا با توجه به مشکلات سیاسی و اقتصادی که دارد توانایی و قدرت جنگ با ایران را ندارد و اگر جنگی اتفاق بیفاتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.

 

 

 

هاشمی در ادامه بیان داشت : بنیه دفاعی و مسائل مربوط به تجهیز موشکی از جمله خطوط قرمز در مذاکرات است و تحت هیچ شرایطی از آن کوتاه نخواهیم آمد و اگر غرب بخواهد محدودیتی در دسترسی این حوزه به وجود آورد قابل قبول و مورد پذیرش نیست .

 

 

 

نماینده ی مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در مورد توافق هسته‌ای ایران با ۵+۱ نیز گفت: تناقضات زیادی بین اظهارات آمریکایی‌ها وجود دارد و بنابراین باید در مورد توافق کلی ، تا بررسی آن در مجلس شورای اسلامی صبر کرد.

 

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff