امنیت واقعی در منطقه با رفتن آمریکا برقرار می شود/ علاج مشکلات کشور بیرون از مرزها نیست
+ پ -
امنیت واقعی در منطقه با رفتن آمریکا برقرار می شود/ علاج مشکلات کشور بیرون از مرزها نیست

امام جمعه پارسیان اظهار کرد: آمریکا منشا تمام نا آرامیهای منطقه و جهان است و برای نجات دنیا از هر گونه آسیب و برقراری امنیت واقعی آمریکا باید از منطقه برود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حجت الاسلام والمسلمین میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته ضمن قدردانی از حضور مردم و نهادها در برگزاری مراسم ۱۳ آبان گفت: پیام ۱۳ آبان به شرایط امروز جهان و منطقه و ایران اسلامی این است که اگر آمریکا دنبال نفوذ نباشد و قصد دست درازی به ممالک دیگر نباشد همه جا امن خواهد بود؛ نمونه روشن آن سوریه است که حدودا ۵ سال است به خاطر دخالت آمریکایی ها این کشور در آتش تروریست ها و داعش می سوزد و جز ایران و جبهه مقاومت کسی در کنار مردم سوریه نیست.

وی افزود: با ورود  روسیه در جبهه سوریه  و با کمک ایران و مقاومت شیشه عمر تروریست شکسته شد و دنبال اجلاس وین هستند که قطعا هدفی جز کند کردن حرکت اعتلاف جدید راندارد وقطعا بعد از پاک شدن سوریه و عراق از لوس تروریستها نقشه تجزیه طلبی آمریکایی ها پاک خواهد شد و می رود تا چهره واقعی استکبار برای افکار عمومی جهان فاش شود.

امام جمعه پارسیان تصریح کرد:قریب به هفت ماه است که مردم مظلوم یمن توسط نیروهای آل سعود به خاک و خون کشیده می شوند چرا آمریکاییها حتی یک بیانیه ندادند ، چرا واکنش نشان نمی دهند ولی در سوریه دولت قانونی روی کار است اما روزی نیست که دخالت نکنند چون آمریکا همان آمریکاست همان گرگ گرسنه ای است که جز غارتگری به چیزی نمی اندیشد و منشا تمام آشوبها و نا آرامیها در منطقه و جهان آمریکا است و براستی باید این حقیقت را یاد آور شویم و به دید راهبری برای نجات دنیا از هر گونه آسیب بنگریم که اگر آمریکا از منطقه برود امنیت واقعی برقرار خواهد شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پارسیان در ادامه با اشاره به ۱۸ آبان روز کیفیت خاطر نشان کرد: هر چه کیفیت محصولات داخلی بالاتر برود مصرف آنها بالاتر خواهد رفت و مقام معظم رهبری می فرمایند که علاج مشکلات کشور چه سیاسی و چه اقتصادی بیرون از مرزها پیدا نمی شود ، تنها راه نجات اقتصاد کشور اقتصاد مقاومتی است که البته حرف زدن کافی نیست و باید به عمل تبدیل شود از جمله حمایت از طرح های ملی به جهت پتانسیل هایی که وجود دارد ، اصلاح الگوی مصرف ، پرهیز از اصراف ودر کنار مسائل شرعی و قانونی وجدان کار می تواند راهگشا باشد.

خطیب جمعه پارسیان در ادامه با اشاره به روز جهانی علم بیان داشت : روز جهانی علم که در خدمت رشد و توسعه است و مقام معظم رهبری فرمودند سرعت رشد علمی کشور به هیچ عنوان نباید کند شود . حکومت پهلوی ما را بسیار عقب نگهداشت ولی به برکت انقلاب اکنون شاخصه علمی ما بسیار بالا و رتبه ۱۶ دنیاست ، و نباید این حرکت متوقف شود.

حجت الاسلام والمسلین میرزایی تاکید کرد:تبعیت از قانون درهمه موارد باید ملاک ما باشد و نباید سلیقه ای عمل کنیم که اگر به نفع ما بود تمکین کنیم ولی اگر به ضررمان بود مقاوت کنیم .در مورد نیروی انتظامی بارها اعلام شده اگر کسی خلاف قانون عمل کرد باید برخورد شود چه مسئول باشد و چه غیر مسئول وانتظار ما این است که مسئولین بیشتر دقت کنند .

میرزایی خاطر نشان کرد : مشاهده شده در کنار صندوقهای کمیته امداد شماره حسابهایی میزنند که این قانونی نیست و مردم باید صدقات خود را به صندوقهای کمیته امداد بیاندازند و مسئله جمعه بازار که بعد از پایان جمعه بازار باید محدوده خیابان کاملا تمیز شود چون وجه بسیار بدی دارد .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff