امام جمعه سیریک: یکی از بهترین صفات انسان های مومن امر به معروف و نهی از منکر است
+ پ -
امام جمعه سیریک: یکی از بهترین صفات انسان های مومن امر به معروف و نهی از منکر است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی یکی از امور مهم ممکلتی برای اداره جامعه است که خداوند متعال به سبب اهمیت و جایگاه والای آن به پیامبرش می فرمای؛ به آنچه که به تو امر و مامور شدی محکم بایست و از مشکرین احراز کن .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرام (ص) و دو فرزند گرامیشان افزود: یکی از بهتری صفات انسان های مومن امر به معروف و نهی از منکر است که متاسفانه در جامعه امروزی بسیار کمرنگ و فقیر واقع شده تا جایی که بسیاری از افراد شاخص از انجام آن شرم و خجالت می کشند.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: ماه ربیع الاول ماه شادی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است و هجرت پیامبر از مکه به مدینه شروع مبدا اسلام و سرآغازی برای شکوفتن بهار اسلام برای بشریت است.
حجه الاسلام و المسلمین صفایی حائری اظهار داشت: تاریخ مایه عبرت انسان هاست و خیلی از این کشورهای به ظاهر اسلامی منطقه باید از پیشینیان خود درس عبرت بگیرد که ظلم و جفا و چپاول و غارتگری به همنوع عاقبت خوشی ندارد و سرانجام همه اینها فناء شدن هم در دنیا و هم در آخرت است.
امام جمعه شهرستان سیریک افزود: امروز متاسفانه کشورهای اسلامی منطقه یکی پس از دیگری با اطاعت از شیطان بزرگ جهان عالم بشریت امریکا و همدستان آن به ابزاری برای خواسته های آنان تبدیل شدند و بخوبی جای دشمنان همدیگر را پر کردند و از جنگ و ستیز و برادر و خواهر کشی گوی سبقت را از همدیگر گرفته اند.
حجه الاسلام و المسلمین صفایی اصافه کرد: یکی از اشتباهات فاش شورای قبل از فرو پاشی اشغال افغانستان بود و امروز ترکیه بیجار و بدبخت که هر روزی صورتش را به چپ و راست میکند امروز آشکارا به حریم کشور عراق تجاوز می کند و دروغ می گوید که به درخواست عراق به بهانه سرکوب داعش این کار را کرده است.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff