امام جمعه سیریک از روابط عمومی های نمونه و اصحاب رسانه فعال سیریک تجلیل کرد+ تصاویر
+ پ -
امام جمعه سیریک از روابط عمومی های نمونه و اصحاب رسانه فعال سیریک تجلیل کرد+ تصاویر

امام جمعه شهرستان سیریک در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان ادارات و نهاد و مردم از خبرنگار صدا و سیمای شهرستان ،خبرنگار آذینی، مسئول بسیج رسانه، روابط عمومی فرمانداری سیریک ، روابط عمومی ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان سیریک به پاس تلاش و انعکاس خوب اخبار نماز جمعه و اخبار شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد:در جهان پیشرفته امروز به واسطه گسترش وسایل ارتباطی به عنوان کانون تفکر در ارزیابی تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی برای برقراری ارتباط منطقی و موثر با مردم در رسانه ها را یکی از ضروریت های امروز اجتماع برشمرد.

 

وی افزود:روابط عمومی ها در سازمان ها نقش برجسته ای دارند که می توانند با بهره گیری از ابزارها و تکنیک ها ی مختلف ارتباطی در نیاز سنجی و مخاطب شناسی برای هر نهاد و سازمانی  در را رسیدن به اهداف عالی آن  بسیار موثر و مفید و گارگشا باشند.

 

حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری ابراز کرد: بی تردید تلاش های یکپارچه ، بی وقفه و مستمر فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی بر کسی پوشیده نیست و همه انسان های درون یک جامعه خواسته یا ناخواسته به اهمیت وجود آن واقف اند و می دانند که پویایی روابط عمومی ها و رسانه ها برای توسعه و کمک به رفع مشکلات مردم و جامعه مهم و ارزشمند است.

 

امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد: رجای واثق دارم با درک عمیق نسبت به توانمندی ها شما بزرگواران همواره در راه خدمت به این مرز و بوم پایدار و ثابت قدم بوده و در آینده برای تسریع در روند توسعه و تعالی برگزاری نماز جمعه در شهرستان سیریک و کمک به رفع مسائل و مشکلات شهرستان و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان شاهد همفکری و همراهی مستمر شما باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff