تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 149792
تاریخ انتشار:جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

امامان جمعه کشور: حماسه ۹ دی بیانگر تجدید بیعت با نظام و آرمان های انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از ایرنا، خطبای نماز جمعه همچنین ۹ دی ۸۸ را روز بصیرت مردم و میثاق با امام امت و رهبر معظم انقلاب توصیف کردند و یادآور شدند: این روز باعث شد توطئه های دشمنان نقش بر آب شود. خلاصه خطبه های برخی شهرستان ها : قم – […]

امامان جمعه کشور: حماسه ۹ دی بیانگر تجدید بیعت با نظام و آرمان های انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از ایرنا، خطبای نماز جمعه همچنین ۹ دی ۸۸ را روز بصیرت مردم و میثاق با امام امت و رهبر معظم انقلاب توصیف کردند و یادآور شدند: این روز باعث شد توطئه های دشمنان نقش بر آب شود.

خلاصه خطبه های برخی شهرستان ها :

قم – امام جمعه موقت قم با تحلیل حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ گفت: مردم در ۹ دی با حضور حماسی خود در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کردند و حاصل ۲۰ سال تلاش، برنامه ریزی و سرمایه گذاری آمریکا، انگلیس و اسراییل را در زمینه توطئه چینی علیه نظام بر باد دادند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد سعیدی اضافه کرد: مردم در حماسه ۹ دی، مهره های پنهان دشمنان را شناسایی کردند و آنها را به انزوا کشاندند و اثبات کردند نه تنها در جنگ سخت، بلکه در عرصه جنگ نرم نیز در صحنه هستند و حماسه خلق می کنند.

شیراز – آیت الله اسدالله ایمانی امام جمعه شیراز، نهم دی ماه را روز بصیرت و میثاق با امامت و رهبری دانست و گفت: با توجه به نقش حرکت عظیم مردمی در روز نهم دی ماه در تداوم انقلاب باید این روز به عنوان یکی از روزهای ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی همواره و به بهترین شکل ممکن گرامی داشته شود.

اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان گفت: مردم با حضور خودجوش و عظیم خود در راهپیمایی روز ۹ دی جلوه هایی از بصیرت و اعتقاد به ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی افزود: ۹ دی روز بصیرت، اعجاز و تجدید میثاق با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.

کاشان – امام جمعه موقت کاشان گفت: حماسه ۹ دی تجلی ارزش های اخلاقی و حضور آگاهانه و به موقع مردم ولایتمدار در دفاع از دین و نظام اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا اسلامی تبار افزود: مردم در این روز توانستند بار دیگر با حضور به موقع دفاع از انقلاب، اسلام و میثاق با ولایت را نشان دهند و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

زاهدان – امام جمعه زاهدان گفت: خروش میلیونی ملت ایران برای مقابله با توطئه های شوم فتنه گران در روز ۹ دی برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است.

آیت الله عباسعلی سلیمانی افزود: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، ۹ دی یکی از ایام الله انقلاب اسلامی است که مردم همیشه در صحنه ایران بار دیگر برای دفاع از آرمان های نظام به میدان آمدند.

بوشهر – امام جمعه بوشهر گفت: حماسه روز ۹ دی اوج شکوه، بصیرت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی برای اثبات وفاداری و مجاهدت در راه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: ۹ دی روز فریاد نه ملت به فتنه گران و آری گفتن با بصیرت به آرمان ها و ارزش های انقلاب و اطاعت محض از رهبر معظم انقلاب است.

سمنان – امام جمعه سمنان درباره حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: این حماسه نماد صلابت رهبری، بصیرت مردم و عنایت خدا در خاموش کردن آتش فتنه است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد شاهچراغی افزود: در روز ۹ دی راهپیمایی نداریم ولی تجمع بصیرت و میثاق با ولایت در این روز باید هر چه باشکوه تر برگزار شود.

شهرکرد – امام جمعه شهرکرد گفت: فتنه گران می خواستند به عاشورای حسینی ضربه بزنند و حتی به عکس امام راحل بی احترامی کردند اما مردم در نهم دی ماه به فتنه گران درس عبرت دادند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام افزود: خطای فتنه گران در سال ۸۸ ضایع کردن حق الناس بود و خدا از حق الناس نمی گذرد.

اراک – آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی امام جمعه اراک گفت: حماسه ۹ دی به عنوان نقطه عطفی برای نمایش اتحاد و انسجام ملی ایرانیان حول محور ولایت در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید و برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

امام جمعه اراک افزود: هدف اخلالگران در سال ۸۸ توهین به نظام اسلامی، قانون اساسی و هتک حرمت اهل بیت(ع) بود اما مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی همصدا و همنوا با یکدیگر به حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی به پا خاستند و نشان دادند که تا آخرین قطره های خون خود از نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

ساری – امام جمعه ساری از ۹ دی ماه به عنوان روز دفاع از اسلام و نماد بیداری مردم و بصیرت و درایت رهبر معظم انقلاب یاد کرد.

آیت الله نورالله طبرسی افزود: این روز به عنوان روز شجاعت، بصیرت و میثاق با ولایت فقیه و دفاع از ارزش های دینی در تاریخ کشور همواره زنده خواهد ماند.

بجنورد – امام جمعه بجنورد گفت: مردم در ۹ دی سال ۸۸ با برافروختن چراغ بصیرت، فضایی را که بر اثر فتنه گری، مه آلود شده بود، شکستند.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی اظهار کرد: ۹ دی روز بلوغ سیاسی ملت ایران و یوم اللهی فراموش نشدنی در تاریخ پرافتخار نظام اسلامی است.

خرم آباد – امام جمعه خرم آباد گفت: مردم ایران در نهم دی با بصیرت و تبعیت از رهبری، وظیفه شناسی خود را اثبات کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی افزود: اهمیت واقعه ۹ دی به این است که در این روز چشم فتنه گران کور و فتنه ای که توسط استکبار و پیاده نظام آن در حال پیگیری بود خنثی شد.

یاسوج – امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: حضور گسترده و به موقع قشرهای مختلف ملت ایران در این حماسه مهم، تمام نقشه های شوم دشمنان نظام و انقلاب را خنثی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدامان الله حسینی صدر افزود: در ۹ دی ۸۸ ملت ایران به طور خودجوش، یکپارچه، با بصیرت و هوشیاری کامل برای دفاع از نظام، انقلاب و ولایت فقیه وارد صحنه شدند.

اهواز – امام جمعه موقت اهواز گفت: ملت ایران با برگزاری راهپیمایی عظیم در ۹ دی ۱۳۸۸ در سراسر کشور وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دادند.

حجت الاسلام و المسلمین احمد رضا حاجتی بیان کرد:حماسه ۹ دی پاسخ مردم ایران به فتنه گری آمریکا و کشورهای غربی بود و از این رو مردم با برگزاری بزرگداشت این روز بار دیگر تاکید می کنند که اجازه دخالت در امور داخلی ایران را به غربی ها نمی دهند.

گرگان – امام جمعه موقت گرگان گفت: حماسه ۹ دی متعلق به هیچ گروه و حزب خاصی در کشور نیست و به همه ملت ایران تعلق دارد.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم لیوانی افزود: این روز در واقع، روز میثاق آحاد ملت ایران با ولایت و ائمه اطهار (ع) بخصوص امام حسین (ع) است.

یزد – امام جمعه یزد گفت: نهم دی ماه یادآور حماسه بزرگی است که در آن مردم ولایتمدار ایران، آگاهی و بصیرت خود را با پیروی از ولایت نشان دادند.

آیت الله محمدرضا ناصری افزود: در این روز مردم ما در مقابل برخی افراد که در جریان فتنه به مراسم عزاداری اهانت کردند و از آرمان های امام خمینی(ره) گذشته و به ولایت بی حرمتی کردند، ایستادند.

ارومیه – امام جمعه ارومیه گفت: حماسه ۹ دی سمبل بصیرت و تبعیت ملت ایران از رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی افزود: ملت بصیر ایران اسلامی با حضور خود در حماسه ۹ دی، زمینه نقش بر آب شدن توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کرد.

زنجان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ۹ دی سالروز، انسجام، وحدت، اقتدار و غرور ملی ایرانیان است.

آیت الله علی خاتمی افزود: با گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، انواع توطئه ها و نقشه ها برای شکست آن طرح ریزی شد که همه این نقشه های شوم با عنایت ها و لطف خداوند متعال نقش بر آب شد.

قزوین – امام جمعه موقت قزوین گفت: حماسه ماندگار ۹ دی به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی فهماند که این ملت بصیر و همیشه در صحنه، در همه حال پشتیبان این نظام و ولایت بوده و خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن باریک بین از ۹ دی ۸۸ به عنوان یکی از مناسبت های تاریخی مهم و فراموش نشدنی کشور یاد و بر عبرت آموزی از این واقعه تاریخی تاکید کرد و افزود: سیاسیون ما باید در اعمال و رفتارشان ملتزم به قانون باشند و اگر قانون به نفع آنها نبود شروع به سرپیچی از آن نکنند.

کرج – نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج از حماسه ۹ دی به عنوان روز میثاق ملت قهرمان و آزاده ایران اسلامی با مقام عظمای ولایت یاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمدمهدی حسینی همدانی» گفت: مردم انقلابی ایران، با بصیرت و آگاهی در روز ۹ دی به میدان آمدند و بر توطئه های داخلی و خارجی خط بطلان کشیدند.

اردبیل – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: حماسه ۹ دی متعلق به سلیقه سیاسی خاصی نیست بلکه به همه ملت ایران تعلق دارد و روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است.

آیت الله سید حسن عاملی افزود: امتیاز بزرگ انقلاب ایران توانایی آن در عبور از بحران های بزرگ و سنگینی است که می تواند هر انقلابی را به راحتی به زانو در آورد.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=149792
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,202 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی