المپیاد درون مدرسه ای مهم ترین فعالیت های تربیت بدنی در مدارس است
+ پ -
المپیاد درون مدرسه ای مهم ترین فعالیت های تربیت بدنی در مدارس است

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش جناح گفت : لذت یادگیری مطالب آموزشی توأم با حرکات ورزشی در طرح حیاط پویا پیش بینی شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، محمدباقر جمالی معاون پرورشی و تربیت اداره آموزش و پرورش جناح گفت : طرح حیاط پویا و المپیادهای درون مدرسه ای از مهمترین محورهای فعالیت دبیران تربیت بدنی منطقه جناح در سال جاری خواهد بود .

 

محمدباقر جمالی طرح حیاط پویا را گامی در جهت پویایی هرچه بیشتر ساعات استراحت و حیاط آموزشگاه ها دانست و افزود : حیاط آموزشگاه با طراحی های زیبا و ابتکاری برای یادگیری دروس مختلف و تلفیق آن با حرکات ورزشی باعث نشاط بیشتر دانش آموزان می شود .

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش جناح اضافه کرد : لذت یادگیری مطالب آموزشی توأم با حرکات ورزشی در طرح حیاط پویا پیش بینی شده است .

 

در ادامه باقر محمدپور کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش جناح گفت : بخش مهم دیگری از فعالیت های دبیران تربیت بدنی در سال جاری توجه به المپیادهای درون مدرسه ای می باشد .

 

وی در پایان ضمن تشکر از دبیران تربیت بدنی که در بحث المپیادهای درون مدرسه ای فعالیت خوبی در سال گذشته داشته اند اظهار داشت : این برنامه در سال جاری نیز از مهم ترین شاخص های فعالیت معاونت تربیت بدنی استان می باشد و تأکید زیادی بر اجرای هرچه باکیفیت تر آن شده است .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff