الحاق 5 روستای غرب پارسیان کذب است / باتشویش کنندگان اذهان عمومی برخورد قانونی می شود
+ پ -
الحاق ۵ روستای غرب پارسیان کذب است / باتشویش کنندگان اذهان عمومی برخورد قانونی می شود

فرماندار پارسیان با اشاره به تجزیه شهرستان پارسیان گفت:برخی با ایجاد جو روانی قصد تشویش اذهان عمومی رادارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛ محمد رادمهر فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری ضمن گرامیداشت روز جوان گفت: جوانان سرمایه های بزرگ این انقلاب و نظام می باشند و در این میان شناساندن چهره ی واقعی اسلام،تربیت صحیح دینی و نگاه مثبت به این قشر از وظایف دولت و مردم می باشد.

 

فرماندار پارسیان با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار کرد:همه دستگاهها موظفند در راستای تحقق شعار امسال از هیچگونه تلاشی دریغ نکرده و برنامه های عملیاتی در راستای اقتصاد مقاومتی صورت دهند و این چنین است که اقتصاد مقاومتی با برنامه ریزی دقیق و پرهیز از شعارگویی محقق می گردد.

 
وی افزود: افزایش سازمانهای مردم نهاد و مشارکت مردم در تصمیم گیریها از اهداف و سیاستهای مهم دولت تدبیر و امید است و سپس اخذ مجوز قانونی انجمن اندیشه پویا و همگامان راه توسعه به نمایندگان انجمن حاضر در جلسه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد این انجمن که متشکل از جمعی نخبگان و فرهیختگان جامعه است بتواند در مسیر توسعه پایدار یاری گر و تسهیل گر امورات دولت باشند.

 
رییس شورای اداری شهرستان در بخشی دیگر از سخنان خود منابع آبی را محور توسعه دانسته و با اشاره به اینکه زنگ خطر کم آبی به صدا درآمده است تاکید کرد: باید برای مقابله با بحران کم آبی برنامه ریزی دقیق و منطقی داشت، آگاه سازی مردم و ترویج فرهنگ صرفه جویی و همکاری همه دستگاهها ابزار مهمی در صیانت از منابع آبی و ذخیره سازی مایع حیات برای نسلهای آینده است، در بخش کشاورزی رعایت الگوی کشت و کشت محصولات گل خانه ای از راهکارهای مفید در حفظ منابع آبی است.

 
رادمهر،حفظ وحدت را از سرمایه ارزشمند شهرستان دانست و گفت :متاسفانه برخی در فضاهای مجازی با مطرح نمودن موضوع الحاق پنج روستای غرب پارسیان قصد دارند جو آرام شهرستان را ملتهب کنند و این موضوع را بازیچه اهداف سیاسی خود قرار داده اند.اما همه مردم و آنان بدانند که هیچ برنامه تجزیه ای در دستور کار نیست و فقط برخی در حال بهره برداری و رسیدن به اهداف شوم خود هستند. و کسانی که قصد دارند با ایجاد جو روانی و انتشار اخبار کذب تشویش اذهان عمومی نمایندبا آنها برخورد قانونی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff