الحاق یدک کش همیار ناجی به ناوگان نجات دریایی هرمزگان
+ پ -
الحاق یدک کش همیار ناجی به ناوگان نجات دریایی هرمزگان
معاون امور دریایی و دریانوردی هرمزگان :

الحاق یدک کش همیار ناجی به ناوگان نجات دریایی هرمزگان

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از الحاق نخستین یدک کش همیار جستجو و نجات دریایی در مسیر بندرعباس به جزایر خلیج فارس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی نوفرستی، معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: یدک کش همیار ناجی “جولان ۱”  با ۶ نفر نیروی آموزش دیده امدادی جستجو و نجات دریایی شناورهای سانحه دیده در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز را انجام می دهد.
وی افزود: این یدک کش همیار ناجی ۲۰ متر طول دارد و تاکنون در ۲ عملیات سانحه آتش سوزی یدک کش “هوشمند” و بارج و یدک کش “کاشانی ۳” با مرکز هماهنگی و جات دریایی هرمزگان همکاری داشته است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اظهار کرد: الحاق این یدک کش در راستای طرح حمایت از همیاران ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و عقد تفاهم نامه با مالک شناور انجام شد.
نوفرستی یادآور شد: هم اکنون ۲ فروند شناور ناجی پیشرفته با امکانات نجات دریایی و سرعت بالا و یک فروند قایق RIB (قایق جستجو نجات مناطق کم عمق) در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم، هرمز و لنگرگاه بندرعباس فعالیت دارند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff