اقدام مدیرکل حراست قشم دور از شان و جایگاه قانونی است
+ پ -
اقدام مدیرکل حراست قشم دور از شان و جایگاه قانونی است

مدرس دانشگاه های قشم گفت : اقدام خود سرانه مدیران منطقه آزاد قشم برای بازکردن درب دفتر روزنامه ارمغان فاقد وجاهت قانونی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، در پی اقدام مدیر کل حراست ، مدیر کل روابط عمومی و مدیر کل حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم برای بازکردن دفتر روزنامه ارمغان و درگیری به وجود آمده با یک خبرنگار قشمی ، یک استاد حقوق دانشگاه آزاد قشم در گفتگو باخبرنگارقشم آزاد ، این اقدام را محکوم کرد و اظهار داشت : جایگاه شغلی این مدیران فاقد وجاهت قانونی است که بتوانند بدون مجوز قانونی اقدام به بازکردن درب دفتر روزنامه ارمغان کنند.

 

 

وی افزود : با توجه به اینکه فضایی که در اختیار روزنامه ارمغان بوده توسط خود منطقه آزاد در اختیار ایشان قرار گرفته است ، اگر این سازمان می خواست ملک خود را از این روزنامه بازپس گیرد باید در ابتدا به صورت کتبی به مقام بالاتر این نشریه اطلاع رسانی و در صورتی که آنها از این موضوع استکاف می ورزیده اند منطقه آزاد باید از طریق مراجع قضایی اقدام می نمود.

 

 

وکیل پایه یک کانون وکلا ادامه داد : متاسفانه برخورد مدیر کل حراست در شان یک مدیر نبوده و ایراد ضرب و توهین در مراجع قضایی قابل پیگیری است و جای تعجب است که علاوه بر اینکه مسئول حراست خود دارای تحصیلات حقوقی است ، مدیر کل حقوقی منطقه آزاد نیز که در محل حاضر بوده بجای پیگیری قضایی هیچ اقدامی برای جلو گیری از این موضوع غیر قانونی ننموده است .

 

 

وی با بیان اینکه در تخلیه کلیه املاک در صورت بروز اختلاف فقط مرجع قضایی ذی صلاح است خاطر نشان کرد : دستگاه قضایی برای تامین نظم و امنیت عمومی به وجود آمده و اگر هر کس بخواهد شخصا مجری قانون شود مطمئنا نظم عمومی جامعه به خطر خواهد افتاد و دستگاه قضایی باید در این زمینه رسیدگی لازم را به عمل آورد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff