اقدام قابل تأمل فعالان محیط زیست در سایه سکوت معنی‌دار مسئولین شهری+تصاویر
+ پ -
اقدام قابل تأمل فعالان محیط زیست در سایه سکوت معنی‌دار مسئولین شهری+تصاویر

جمعی از جوانان شهرستان پارسیان و محله احشام با تجمع در پارک دولت و آبیاری درختان با بطری های آب معدنی بی توجهی مسئولان را به پارک دولت به چالش کشیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جمعی از جوانان شهرستان پارسیان و محله احشام نسبت به بی توجهی مسئولین به پارک دولت اعتراض کردند و با تجمع در این پارک و فراخوان به فعالان محیط زیست از آنان خواستند هر شهروند یک قمقمه آبمعدنی را با خود بیاورد.

 

 

 

 

این زیبنده شهرستان نیست که پارک دولت با هزینه سرسام آور ایجاد، بخشی از زیرساخت‌های آن آماده اما به صورت نیمه کاره رها شود تا درختانی که بعضاً رشد قابل توجهی داشته اند جلوی دیدگان مردم و دلسوزان محیط زیست خشک شوند.

 

 

 

 

این فراخوان فراخوانی برای بیدار کردن وجدان خفته کسانی است که در ایجاد پارک و در ادامه رها کردن آن نقش داشته‌اند و مسئولینی که تا کنون نتوانسته‌اند به افکار عمومی شهرستان پاسخ در خور شأن بدهند.

 

 

 

 

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پارک دولت با هزینه اهدایی وزارت نفت در پارسیان ایجاد شده است و به منابع طبیعی واگذار شده تا این اداره پارک مذکور را به بخش خصوصی واگذار کند اما بخش خصوصی این پارک را به حال خود رها کرده تا به این روز افتاده است.

 

 

 

 

 

پارک دولت با گستردگی فراوان و ایجاد زیرساخت‌ها در حالی حال و روز خوبی ندارد که دولت دهم اعتباراتی برای ایجاد سه پارک دیگر در شهرستان تأمین کرده و باید در آینده دید آیا سرگذشت پارک بانوان به پارک دولت گره خواهد خورد یا خیر؟

 

 

 

 

مسئولین شهرستان باید برای احیاء و نگهداری این پارک فکری اساسی کنند تا تفرجگاه طبیعی خوبی که در نقطه شمالی شهر ایجاد شده است بتواند به مردم خدمات بدهد.

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff