تبلیغات تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 456650
تاریخ انتشار:جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گزیده ای از بیانات ائمه جمعه استان هرمزگان:

اقدام علیه ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است/حوادث اخیر اهمیت توصیه های رهبری را به اثبات رساند/ مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود

ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه اقدام علیه ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است، اظهار کردند:حوادث اخیر اهمیت توصیه های رهبری را به اثبات رساند لذا اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود.

اقدام علیه ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است/حوادث اخیر اهمیت توصیه های رهبری را به اثبات رساند/ مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه اقدام علیه ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است، اظهار کردند:حوادث اخیر اهمیت توصیه های رهبری را به اثبات رساند لذا اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود.

حمله به مقدسات و غارت بیت المال انگیزه شوم اغتشاشگران را نشان داد

حجت الاسلام میرزایی،امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به غفلت به عنوان مهمترین چالش رشد و پیشرفت یک جامعه، گفت:اصلی ترین خروجی و محصول غفلت، فتنه هایی است که قوام و انسجام یک جامعه را با چالش جدی مواجه می سازد.

میرزایی، غفلت خواص و مسئولان کشور را خطرناکتر عنوان و تأکید کرد: جامعه‌ای پویا، امن و رو به رشد و پیشرفت خواهد بود که مسئولانش خود را همواره خادم دلسوز و بی منت مردم دانسته و در مقام عمل نیز با پرهیز از هر گونه غفلت، ضمن رصد توطئه‌های دشمنان و بستن مجاری نفوذ بدخواهان، بر سرمایه های اجتماعی به ویژه اعتماد مردم بیافزاید و مهمترین مؤلفه عزت و وحدت و انسجام ملی را نهادینه سازد.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور ادامه داد: حوادث اخیر اگر چه تلخ بوده اما از این حیث که برخی غفلت زدگان و آلودگان به شهوت قدرت و ثروت را که با عملکرد و مواضع خود باعث امیدواری دشمنان و دلسردی مردم را دامن می زنند، به فضل الهی به خود آمده و در جهت منافع و مصالح نظام و پیرامون منویات ولایت و رهبری حرکت کنند.

امام جمعه پارسیان یادآور شد: عنصر دیگری که جامعه را در معرض آسیب جدی قرار می دهد کفران نعمت و ناسپاسی به داشته ها و سرمایه های مادی و معنوی است که به برکت مجاهدتها و ایثار های خالصانه بدست آمده است، البته در هر جامعه ای مشکلات و ناکامی هم وجود دارد که نباید نسبت به آن بی تفاوت بود اما ناسپاسی نسبت به اقدامات بزرگ و خیره کننده و تخریب و سیاه نمایی درست نیست.

خطیب نماز جمعه پارسیان با توصیه به مسئولان در امیدوار نگه داشتن مردم، عنوان کرد: مسئولی که سر سفره انقلاب و شهدا نشسته به جای شکر گذار بودن و خدمت به انقلاب دائما با ناسپاسی در حال دلسرد کردن قشر آسیب پذیر و فراهم کردن بستری برای دشمنان قسم خورده انقلاب که یک بار به بهانه تقلب در انتخابات و یک بار به بهانه مشکلات اقتصادی با پشتوانه مستقیم سران کفر این همه خسارت به بار آورند.

وی با بیان اینکه در فضای نا امن هیچ خواسته ای تامین نمی شود، با قدردانی از مردم همیشه در صحنه و انقلابی در جهت راهپیمایی و اعلام انزجار از تفاله های استکبار و جدا کردن خط فتنه و نفاق، گفت: اقدامات و تحرکاتی از قبیل آتش زدن مسجد و حسینیه، حمله به امامزاده ها و غارت اموال عمومی بهترین گواه بر نیت و انگیزه شوم اغتشاش گران است.

مشکلات کشور در سایه امنیت حل می شود

حجت الاسلام محمد کاظم مناقبیان امام جمعه شهرستان جاسک گفت:   موج سواری عده ای اشوبگر برروی مطالبات قانونی مردم و فتنه ای که به فضل پرودگار سایه شومش برطرف شد  در خارج از مرزها  و توسط سلطنت طلب ها، فتنه گران،امریکا، انگلیس و عربستان سعودی  هدایت می شد.

وی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران همچون ماری زخم خورده به دنبال ایجاد ناامنی در خاورمیانه بودند که به فضل خداوند شکست خوردند.

مناقبیان گفت: مطالبه در هر کشوری طبیعی است اما باید مرزها را جدا کرد تا زمینه برای اشوبگران فراهم نشود لذا  مسیر حل مشکلات کشور در سایه امنیت است چنانچه اگر عده ای بخواهند با آشوب مشکلات کشور را حل کنند بدانند مشکلی بر مشکلات افزوده می شود.

وی تاکید کرد: تنها راه پیشرفت کشور ما این است که فرمایشات مقام عظمای ولایت را نصب العین قرار دهیم .

مناقبیان با بیان اینکه دشمنان نظام سیلی خورده اند و به دنبال ضربه زدن به کشور هستند، اظهار داشت: یکی از راههای نفوذ دشمن اقتصاد است لذا نظام مقدس ما خدمات شایانی را برای ملت به ارمغان بیاورد.

امام جمعه جاسک تصریح کرد:دشمنان بدانند به کوری چشم شما و اربابان زر و زور، جمهوری اسلامی بر پا خواهد ماند و  شما را در صحنه بین المللی منزوی میکند وبدانید جمهوری اسلامی پابرجاست.

اقدام علیه ارزش های انقلاب رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است

حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر، خطیب جمعه شهرستان میناب  استمرار انقلاب را در گرو حفظ وحدت، کارفرهنگی، نیروسازی دانست و اظهار کرد: کارفرهنگی همراه با بسته فرهنگی باید صورت گیرد تا ارزش های فرهنگی انقلاب اسلامی برای نسل آینده نهادینه شود.

امام جمعه میناب تخطی از فرمان رهبری را سرگردانی و مرگ جاهلیت برشمرد و گفت: عده ای از خارج و داخل کشور با خط دهی از دشمن می خواهند به امنیت ملی ما ضربه بزنند  و وحدت مسلمانان را که رمز پیروزی انقلاب اسلامی است خدشه دار کنند.

وی زمان شناسی و دفاع ازساحت مرجعیت را یکی از ویژگی بارز ملت انقلابی برشمرد و ادامه داد: دشمن از روحیه شجاعت، فداکاری و ایمان ملت غیور ایران اسلامی می ترسد، ملت قهرمان ایران هنوز رهبر انقلاب لب تر نکرده بود به خیابان ها ریختند و فتنه را در حلقوم خفه کردند.

امام جمعه میناب اذعان داشت: نباید نسبت به تحرکات دشمن در منطقه غفلت کرد و در برخی مسائل نباید دشمن را دست کم گرفت ولو دشمن ضعیف هم که باشد به دشمن خوش بین و خوش خیال هم نیابد باشیم چرا که خوش بینی و سهل انگاری بستر فتنه را فراهم می سازد.

معتمدی فر اعتراض به برخی ناکارآمدی دستگاه ها ومعیشت را حق مردم دانست و گفت: مردم از برخی مسائل از قبیل فساد و معتادهای یله و رها از تبعیض خسته شده اند  ، چرا مردم باید با ترس و دلهره وارد ادارات ما بشوند، اما اعتراض با آشوب باید فرق نهاده شود.

امام جمعه میناب اقدامات اخیر دشمن در پی آتش زدن قرآن، اموال عمومی، خودروهای خدمت، مساجد، امامزاده ها و توهین به رهبری توسط برخی افراد نادان محکوم کرد و افزود: هر گونه اقدام بر علیه اصول و ارزش های انقلاب اسلامی ،اغتشاش، فتنه و توهین با مقدسات رد شدن از خط قرمز امنیت ملی است و با فتنه گران باید برخورد شود.

وی تاکید کرد: همه برای ضربه زدن به انقلاب یکی شده اند،عده ای در خارج و عده ای هم در داخل از دشمن خط دهی می کنندو نوکر آنها شده اند و می خواهند سد محکم انقلاب را بشکنند.

معتمدی فر، رهبری را نقطه تمرکز راه تاریخی ملت در مقابله با بیگانگان برشمرد و گفت:  ما خواب پریشان ترامپ و اسرائیل و عربستان سعودی را در آرزوی پادشاهی که هیچ از ورود به ایران نیز غیر قابل تعبیر می دانیم.

وی با بیان اینکه ترامپ در برخی مسائل بی خودی ذوق زده نشود، تاکید کرد:  همه بدخواهان بدانند که از گندم ایران که هیچ، از جو ایران که هیچ از کاه ایران نیز نخواهید خورد و این آرزو به گور خواهید برد.

خطیب جمعه میناب تصریح کرد: دشمن ما را از جنگ  شهری نترساند، ما تجربه فتنه ۸۸ و تجربه جنگ شهری سوریه و عراق داریم، ایران فروشان مزدور نیز انگشت روی امنیت ملی ما نگذارند.

حوادث اخیر اهمیت توصیه های رهبری را به اثبات رساند

حجت الاسلام احمد حسن زاده، امام جمعه کیش در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه کیش با توصیه به رعایت تقوی الهی در تمام شئون زندگی اظهار کرد: اغتشاشات اخیر برخی دست پرورده های استکبار جهانی که در میان مطالبات به حق مردم اقدام به آتش زدن اماکن عمومی و بیت المال مسلمین کرده اند نقشه ای هدایت شده است لذا اقدامات ضد دین، ضد انقلاب و ضد ایرانی قابل توجیه نیست.

وی با بیان اینکه چنین اتفاقاتی در کشوری با نظام دینی، اسلامی و حاکمیت ولی فقیه بسیار تلخ است، تاکید کرد: زمانی که مردم مشغول بزرگداشت حماسه ۹ دی بودند عده ای اخلالگر حوادث ناخوشایندی در کشور به وجود آورند.

وی با تاکید بر اینکه اصل مطالبات مردم نباید نادیده گرفته شود، افزود: مردم گلایه های منطقی دارند و این گلایه های باید از زبان افراد مرجع و معتمد به ویژه تریبون نماز جمعه و مدیران داسوز نظام مطرح شود.

خطیب جمعه کیش با تصریح براینکه شواهد غیر قابل انکار گویای حضور دست هایی به عنوان صحنه گردان اغتشاش پشت پرده این اتفاقات وجود دارد،بیان کرد: آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل سعود نقش هدایت و راهبردی این اغتشاشات را برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه اعتراض به ناکارآمدی ها حق طبیعی مردم است و نظام این حق را برای مردم شریف قائل است، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی این حق را برای مردم شریف ایران قائل است که با مشاهده ناکارآمدی، ناکامی اقتصادی و سوء مدیریت، بیکاری و سختی معیشت اعتراض کنند و نظام خود منادی این حق بوده و در مقابل ناکارآمدی می ایستند.

امام جمعه کیش، با محکوم کردن تخریب اموال عمومی،هتک حرمت به مقدسات مردم، به آتش کشیدن قرآن کریم، مساجد  و حسینیه ها توسط برخی از اغتشاشگران دست پرورده استکبار تاکید کرد: آتش زدن نخل امام حسین (ع) در یزد که نمادی از جاودانگی اباعبدالله الحسین است، آتش زدن مسجد و حسینیه که در فرهنگ دینی مردم خانه خدا شناخته می شود، آتش زدن و تخریب منبر رسول الله(ص) و قرآن کریم که کتاب مقدس مسلمانان جهان است، به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی که به نشانه  وحدت، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در میادین ورزشی به اهتزاز در می آید و برای تمامی ایرانیان مقدس شمرده می شود قابل توجیه نیست و پشت تمام این صحنه ها دست استکبار جهانی که دشمن قسم خورده ایران اسلامی به خوبی نمایان است.

حسن زاده با تاکید بر اینکه هشدارهای مقام معظم رهبری هر کدام می توانست دردهای مردم را تسکین دهد، ادامه داد: سال هاست که معظم له بر روی اقتصاد تاکید دارند و   همواره بر توجه به تولیدات داخلی، صنایع و جلوگیری از قاچاق به عنوان مهمترین اولویت هایی که به حل معضلات بیکاری و فقر کمک می کنند توصیه فرموده اند.

وی با تصریح بر اینکه راه حل مشکلات تنها استفاده از شیوه های قانونی است اظهار کرد: ما دارای نظامی مستحکم و قانون اساسی مترقی که بر دین مبین اسلام تکیه دارد هستیم و باید براساس قانون مشکلات را حل کنیم.

دستورکار اتاق فرمان اغتشاشات، فروپاشی نظام است

حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی، امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص)، به بیان ارزش و اهمیت حجاب پرداخت و رعایت آن را در زندگی اجتماعی و زناشویی بسیار موثر دانست.

وی با اشاره به قیام خونین مردم قم در دی ماه سال ۵۶ که در پی بیانیه توهین آمیز ساواک بر علیه امام خمینی(ره) صورت گرفت، آن را حضوری به موقع و ارزشمند دانست که پایه های حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به لرزه درآورد و جرقه ی آغاز انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه بستک با اشاره به سالروز شهادت دکتر احمدی روشن که یکی از دانشمندان هسته ای کشور بود، شهادت وی را با مدیریت و همراهی استکبار جهانی، و وی را یکی از ۱۷ هزار شهید ترور دانست که از ابتدای انقلاب ترور شده اند.

وی با اشاره به ناآرامی های اخیر در بعضی از شهرهای کشور اظهار کرد: مردم سالهاست که با مشکلات اقتصادی روبرو هستند و کشور از ابتدای انقلاب تحریم است اما این حرکات هنجارشکنانه، توطئه دشمنان است و هدفی جزء فروپاشی نظام ندارند.

قائدی با محکوم کردن این اقدامات و آسیب رساندن به اموال عمومی افزود: این اقدامات ناشایست توسط کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، رژیم خبیث سعودی و صهیونیستی حمایت می شود.

وی از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و ارتش به خاطر برخورد عالمانه با این جریان و توطئه تشکر کرد که سبب خنثی شدن این دسیسه و توطئه شد و مردم کشور را مردمی آگاه دانست که پای این نظام ایستاده اند که با حضور به موقع آنان، سبب ناکامی این توطئه شدند.

امام جمعه بستک تاکید کرد: این آشوب ها به خاطر مسائل مالی و اقتصادی نبود و اتاق فرمان این اغتشاشات در خارج از کشور قرار دارد که خوشحالی رئیس جمهور آمریکا و پیام های پی در پی وی دلیل این ادعاست.

وی از مردم شهرستان بستک به علت برگزاری تجمع پرشور روز چهارشنبه، در حمایت از انقلاب، رهبری و آرمانهای نظام تشکر کرد و این فتنه دشمنان را بسیار کوچکتر از فتنه سال ۸۸ دانست.

اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود

حجت الاسلام مهدی رحمانی، امام جمعه  رودان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت :مردم ما به خوبی می دانند که صحنه گردانان اغتشاشات آمریکا،انگلیس،رژیم صهیونیستی و عوامل منطقه ای آنها همچون رژیم وهابی آل سعود است و قطعاً ملت انقلابی ،ولایی و غیور ما دشمنان قسم خورده اسلام و ایران را ناکام ،مایوس و به آنها سیلی خواهند زد.

وی افزود : اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود ،به مسئولان توصیه می کنم هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص آسیب های اجتماعی ،مبارزه با فسادو توجه به مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی مردم را جدی بگیرند .

امام جمعه رودان در ادامه اظهار کرد: به مردم عزیزمان توصیه می کنم مطالبات ،انتظارات و خواسته های به حق خود را از طریق قانونی پیگیری کنند و خط خود را از جریانات فتنه گر ،منافق و اغتشاش گر جدا سازندو قطعا راه اعتراض و طرح مطالبات آشوب و اغتشاش نیست .

رحمانی تصریح کرد:از هوشیاری ،بصیرت ،غیرت و روحیه ولایت مداری زنان و مردان با صلابت رودانی که همیشه در صحنه حاضرند و امروز هم با راهپیمایی عظیم خود بار دیگر وفاداری خود را به رهبری و نظام اسلامی ثابت خواهند نمود تشکر می کنم .

وی با بیان اینکه حوادث اخیر ثابت کرد اگر هشدارهای دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب در گذشته شنیده می شد چه بسا چنین اتفاقاتی را اکنون شاهد نبودیم  یادآور شد: عدم اعتماد به غرب به ویژه شیطان بزرگ آمریکا، حقانیت راهبرد اقتصاد مقاومتی، توجه به صنایع و تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق، ضرورت مبارزه با فساد و تبعیض و رانت در ابعاد مختلف آن، مراقبت از روزنه های نفوذ بیگانگان ،اولویت دادن به حل معظل بیکاری و فقر و توجه به مشکلات معیشتی مردم ، پرهیز از سیاست زدگی وکشمکش  های سیاسی و اهمیت رصد و کنترل فضای مجازی از جمله  این هشدارهای می باشد.

آتش زدن پرچم کشور و آسیب به اموال عمومی خواسته مردم ما نیست

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری، امام جمعه شهرستان سیریک در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک در مسجد صاحب الزمان(عج) گفت: این حوادث درس های عبرتی برای مردم و مسئولان داردو شبکه های اجتماعی بیگانه فضای امنی برای کشور و مردم نیست و ممکن است توسط دشمنان بهره برداری سوء شود پس لازم و ضروری است مسئولان به جای شبکه های خارجی نظیر تلگرام و …  از ظرفیت داخلی استفاده کنند و شبکه های اجتماعی داخلی را تقویت کنند تا در مواقع فتنه سوء استفاده نشود.

وی اظهار کرد: مردم عزیز مطالبات به حق خویش را از مجاری قانونی پیگیری کنند تا موجب سوء استفاده بیگانگان نشود ، از همه نیروهای انتظامی و امنیتی که با به خطر انداختن جان خویش،‌امنیت را برقرار می کنند، صمیمانه تشکر میکنیم و لازم است مردم هم در برقراری امنیت آنها را یاری کنند برای اینکه اگر امنیت نباشد،‌هیچ چیزی در کشور و جامعه فراهم نخواهد شد.

حیدری به روایت امیرالمؤمنین علیه السلام بعد از جنگ صفین اشاره و اظهار کرد: برای مصونیت از فتنه های مختلف لازم است که انسان بصیرت داشته باشد و اهل صبر باشد، بصیرت یعنی اینکه با بینش عمیق به حوادث بنگریم و دشمن را بشناسیم و فریب خدعه های دشمن را نخوریم.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: هدف کوتاه مدت دشمن این است که امنیت کشور را از بین ببرد لذا دشمنان نظام و انقلاب برای ایجاد اغتشاش در کشور برنامه ریزی می کند ، صبر در فتنه ها به این معناست که از اقدامات عجولانه و ساختارشکنی اجتناب کنیم و مشکلات را از راه عاقلانه و قانونی پیگیری کنیم و وظیفه ما را در زمان غیبت پیروی از ولایت فقیه است و بصیرت اقتضا می کند که گوش به فرمان ولایت باشیم و به فرمایش امام راحل ره، پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام از قبل پیروزی انقلاب به دنبال از بین بردن اسلام واقعی بودند گفت: اجرای توطئه استعماری کشف حجاب بدستور رضا خان در سال ۱۳۱۴ ه ش نمونه ای از فتنه ها و حیله گری دشمنان اسلام برای نابودی وریشه کن شدن اسلام بوده است این شخصیت فاسد، ظالم، بی دین و سر سپرده ، خیانت های زیادی به کشور کرد،‌از جمله هتک حرمت بانوان مؤمن و چادر کشیدن از سر زنان مردم ، اما جای بسی تعجب است که امروزه در داخل کشور کسانی از رضا شاه طرفداری می کنند و دم از اسلام و انقلاب و دلسوزی برای مردم دارند اما در عمل به این مردم و نظام خیانت می کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به قیام ۱۹ دی ماه ، قیام خونین مردم قم در اعتراض به مقاله ساواک علیه امام  در سال  ۱۳۵۶ تصریح کرد:مردم شریف قم برای دفاع از ولایت در یک اقدام به موقع به خیابان آمدند و این جای درس است که از سوی دیگر، ولایت فقیه، رکن اصلی انقلاب و منشأ مشروعیت حکومت اسلامی است و وظیفه همه ماست که اجازه  ندهیم شخص و یا افرادی به ولایت فقیه توهین  شود و مسئولان باید در مقابل توهین به ولایت فقیه برخورد قاطعانه داشته باشند.

حیدری اضافه کرد: در پی تجمع مالباختگان مؤسسات اعتباری و فراخوان شبکه های اجتماعی، شاهد این بودیم که با موج سواری بیگانگان، این اعتراضات که ابتدا با شعارهای اقتصادی بود، تبدیل به شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام شد و گروهکهای معاند نظام و عناصر داخلی آنها، با تحریک عده ای جوان ناآگاه بر این آتش دمیدند و متأسفانه باعث هزینه هایی شدند که بیشتر متوجه قشر محروم جامعه شد.

ملت بصیر و آگاه ایران فریب دروغ ها و سیاست های غلط دشمنان را نمی خورند

حجت الاسلام علی ابراهیمی، امام جمعه موقت شهرستان بشاگرد اظهار کرد: اعتراض و انتقاد در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یک حق شناخته شده است و مردم می توانند هر اعتراضی داشته باشند از مسیر قانونی پیگیری کنند و مراجع قانونی مجوز گرفته و در یک مکان تجمع کنند و مشکلاتشان را بیان کنند با صدای بلند هم می توانند اعلام کنند و این جز حقوق مردم و آزادی برای مردم پیش بینی شده است.

امام جمعه موقت بشاگرد با بیان اینکه انسان آزاد است که انتقاد کند، افزود: انتقاد به گران فروشی انتقاد به فساد و خیلی از مسائل دیگر که مردم بدانند حقوق شان ضایع شده می توانند انجام دهند.

حجت الاسلام ابراهیمی اضافه کرد: عده ای در مشهد مقدس به خاطر مسائل مالی برخی از موسسات در یکی از میدان های مشهد انتقاد می کنند که واقعا انتقادات شان به جا بوده اما عده ای کوچکی هنجار شکن از جاهایی آنها را هدایت کردند که نمونه های بارز آنها را مشاهده کردید.

وی ادامه داد: آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که مزین به نام مقدس الله و بابت این پرچم چه خون هایی که ریخته نشده است و چقدر خانواده هایی که داغدار شده و هزاران جانباز معلول و امثال حججی ها و هزاران شهیدی که با خون خود این پرچم را تا به امروز برافراشته نگه داشته اند.

امام جمعه موقت بشاگرد با بیان اینکه کسی که پرچم جمهوری اسلامی ایران را به آتش می کشد مسلمان نیست، تصریح کرد: یک مسلمان قرآن، مساجد و حسینه ها را به آتش نمی کشد و کسی که برادر دینی و هم وطن خود را می کشد ایرانی نیست امثال آنها مسلمان هم نیستند اینها انتقاد نیست برنامه های از پیش تعیین شده از آن سوی مرزها است.

ابراهیمی با اشاره به حضور نیروی نظامی در کشور های همسایه، افزود: اگر با دشمنان در کشور های همسایه مقابله نمی کردیم الان باید با آنها در شهرهای ایران می جنگیدیم.

وی تصریح کرد: کسانی که به مقدسات کشور توهین می کنند و مردم بی گناه را به قتل می رساند به خاطر تخم مرغ و گرانی و انتقاد نیست این ها فتنه گر هستند فتنه گرهایی که از بیرون مرزها خط می گیرند.

امام جمعه موقت بشاگرد خاطر نشان کرد: آمریکا و عربستان سعودی از ایران سیلی محکمی خوردند آنها مردم ایران را تروریست و حامی تروریست می خوانند اما در جریان اغتشاشات خود را دوست و یاور مردم می دانند اما مردم کشور ما آنقدر بصیرت و آگاهی دارند که دیگر گول این دروغ ها و سیاست های غلط دشمنان این نظام و کشور را نمی خورند و مردم ایران هوشیار باشند چرا که توطئه های دشمنان تمام شدنی نیست.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=456650
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل