اقدام به موقع مردم بندرعباس برای نجات معیشت روستایان زاکین بالا
+ پ -
اقدام به موقع مردم بندرعباس برای نجات معیشت روستایان زاکین بالا

بی توجهی مسئولان استانی به وضعیت جاده روستای زاکین موجب شد تا مردم برای رفع مشکل، خود بیل همت را به دست گرفته و بر کف این بی توجهی ها بزنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛زاکین از توابع دهستان سیاهو یکی ازروستاهای توریستی و خوش آب و هوای هرمزگان است که در مجاورت قله زاکین مرتفع ترین قله استان هرمزگان با ۳۲۶۷ متر واقع است و در  فاصله ۹۰ کیلومتری شهرستان بندرعباس قرارگرفته و هر ساله میزان بالایی از محصول مرغوب نارنگی بازار کشور را تامین می کند.

۱۹ آذرماه جاری بود که در پی در خواست  اهالی روستای زاکین بالا در شهرستان بندرعباس در خصوص مسدود شدن راه این روستا که یکی از مناطق مهم در تولید و عرضه نارنگی در کشور محسوب می شود،فرهنگ کده  در گزارشی به بیان مشکلات باغداران این منطقه پرداخت.

اما روزمره گی و بی توجهی مسئولان به وضعیت وخیم جاده این منطقه مهم از استان موجب شد تا مردم برای رفع مشکل، خود بیل همت را به دست گرفته و بر کف این بی توجهی ها بزنند.

امید است مسئولان به جای بی تفاوتی نسبت به وظایف خود، تلاش برای رفع مشکلات اساسی مردم را سرلوحه کار قرار دهند و تا نتیجه نشست های مختلف آنان برای مردم ملموس باشد.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff